-
Mateusz Urban laureat Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego
-
Adrian Akerman finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego
-
Adrian Akerman I m. w Ogólnopolskim Konkursie Zabytki sakralne w Polsce na temat: „Mapa zabytków sakralnych w Polsce”. Uczeń wykonał stronę internetową - Kościół Farny Podwyższenia Krzyża św. w Tczewie i otrzymał w nagrodę – komputer laptop. Nagrodzona witryna internetowa przedstawiająca Kościół Farny pw. Podwyższenia Krzyża św. jest umieszczona na mapie polskich zabytków sakralnych na stronie www.zabytkisakralne.pl
-
Sara Wojciechowska laureatka X Powiatowego Samorządowego Konkursu Nastolatków 8 Wspaniałych
-
Alicja Ławrynowicz, Agata Uwijała laureatki II edycji I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie DEMOKRATUS
-
Agata Posorska finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego
-
Aleksandra Zygowska finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego
-
Aleksandra Warczak finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego
-
Milena Walejko I m., Aleksandra Warczak II m., Magdalena Tocha III m. w XI Miejskim Konkursie Ekologicznym
-
Milena Walejko Im., Aleksandra Zygowska IIm. w Miejskim Konkursie Wiedzy o Tczewie
-
Agata Kozyro II m., Dominika Sosnowska III m., Karol Giełdon, Jakub Janicki, Agnieszka Klamann, Łukasz Kreft wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Niemieckiego
-
Agata Posorska I m., Julia Samulewicz II m., Jakub Ziemann III m., Magdalena Grosz, Zuzanna Rinc, Aleksandra Zwolicka wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego
-
Wojciech Sykut I m., Karol Giełdon wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Juliusza Słowackiego
-
Agata Kozyro II m. w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Wielkie Dyktando 2010"
-
Karol Giełdon II m., Wojciech Sykut wyróżnienie w Tczewskim Konkursie Recytatorskim „Mój ulubiony wiersz"
-
Wojciech Sykut III m. w Konkursie Recytatorskim „O miłości co niejedno ma imię"
-
Michał Kukuła laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur europejski"
-
Karol Giełdon wynik bardzo dobry, Angelika Możuch wynik dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur europejski"
-
Michał Kukuła laureat, Patrycja Brzezińska, Anna Kopczyńska finalistki w Konkursie Matematycznym Jantar dla uczniów klas pierwszych
-
Karol Giełdon I m. w II Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Anglojęzycznej
-
Milena Walejko, Karolina Wojciechowska publikacja artykułu "Uwagi o ortografii sklepowych ogłoszeń, metek i szyldów w Tczewie" w Polonistycznych Drobiazgach Językoznawczych II (Materiały sesji jubileuszowej Oddziału Gdańskiego Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego)
-
Patrycja Begger, Grudzińska Anna, Krzysztof Majewski laureaci XII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego pod hasłem "Obojętność wobec zła jest akceptacją zła"
-
Przemysław Burczyk, Jakub Dzięcielski, Paweł Jagielski, Wojciech Jeszke, Dominik Kaszubowski, Michał Korsak, Szymon Kukuła, Piotr Kwiatek, Kamil Nowaczyk, Andrzej Pańczyniak, Łukasz Sycz, Jakub Szlagowski I m. w Miejskiej Gimnazjadzie, I m. Powiatowej Gimnazjadzie, IV miejsce w półfinale wojewódzkim chłopców w koszykówce
-
Drużyna chłopców I m. w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
-
Drużyna chłopców II m. w XI Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
-
Drużyna chłopców I m. w XI Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w koszykówce
-
Drużyna chłopców II m. w XI Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihocu
-
Agata Uwijała Otwarte mistrzostwa Polski w karate sportowym Śrem 2009 w konkurencji kumite juniorek młodszych + 50 kg
-
Agata Uwijała III m. w kategorii Juniorki + 59 kg w IX International karate WKF Tournament Central Europe Open
-
Agata Uwijała III m. w kategorii kumite kadetek w II Otwartych Mistrzostwach Polski Karate Shotokan KSKA Kowary 2010
-
Sara Wojciechowska złoty medal w konkurencji jedynek i dwójek juniorek młodszych w regatach o „Otwarcie Sezonu"
-
Sara Wojciechowska I m. w konkurencji jedynek i dwójek podwójnych juniorek młodszych w Centralnych Kwalifikacyjnych Regatach Otwarcia Sezonu
-
Sara Wojciechowska złoty medal w konkurencji dwójek podwójnych juniorek młodszych w regatach o „Mistrzostwo Miasta Gdańska"
-
Sara Wojciechowska I m. w wyścigu 1xKJM, 2xKJM, 4xKJM w XII Kaszubskich Regatach Wioślarskich im. Bolesława Drewka