NA STO DNI PRZED MATURĄ – CZYLI STUDNIÓWKA ROCZNIKA’99
31 stycznia 2018

20 stycznia 2018 roku na zamku w Gniewie odbyła się studniówka rocznika’ 99. O godzinie 18:00 rozbrzmiały pierwsze nuty poloneza według muzyki Wojciecha Kilara i maturzyści zatańczyli taniec narodowy pod przewodnictwem: ks. dyrektora Krzysztofa Niemczyka, pani dyrektor Małgorzaty Grzesik, dyrektora Krzysztofa Zielińskiego i opiekunki rocznika pani Joanny Drozd. Bal oficjalnie rozpoczął dyrektor szkoły ks. Krzysztof Niemczyk. Życzenia udanej zabawy oraz powodzenia na egzaminach maturalnych życzył licealistom ks. prałat Piotr Wysga.
Po uroczystej kolacji, która dostarczyła nam niezbędnej energii, można było zacząć zabawę!
Wiele radości dostarczyła bawiącym się możliwość zrobienia wesołych, pamiątkowych zdjęć z fotobudki. Chętnych do tego było co niemiara, a pomysłów na zaaranżowanie zdjęcia także nie brakowało.
Około godziny 22:00 kilkanaście par uczniów zatańczyło walca w niezwykłym i dopracowanym układzie. Kolejną atrakcją studniówki była część artystyczna przygotowana przez większość maturzystów. To taneczne podsumowanie trzech lat w liceum. Ciemne okulary, fartuchy i tenisówki zostały stanowczo przebojem balu! Zaraz po części artystycznej został pokrojony przez dyrekcję tort. 
Zabawa trwała do 3:00, a zamkowy dziedziniec, na którym odbywały się tance, nigdy nie pozostawał pusty. Studniówka była ostatnim miłym przystankiem przed następnym wielkim wydarzeniem, jakim jest matura.  

Marta

Zdjęcia wkrótce w galerii.
Pozostańmy w kontakcie!

Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w Tczewie

ul. Wodna 6, 83-110 Tczew

sekretariat@katolik-tcz.pl

telefon: 58 - 531 36 09
fax: 58 - 531 36 09, 58 - 728 50 42

Projekt i wykonanie strony: Adrian Akerman