LICEALIŚCI UKLO PO RAZ TRZECI ZE SREBRNĄ TARCZĄ
12 stycznia 2018
Z wielką przyjemnością informujemy, że Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła wyniki rankingu najlepszych szkół i nasze liceum, już trzeci rok z rzędu, otrzymało Srebrną Tarczę za osiągnięcia. Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych został opublikowany  już po raz dwudziesty. W tegorocznej edycji analizowane były wyniki 2186 liceów ogólnokształcących i 1743 techników. Opublikowany został wykaz 500 najlepszych polskich liceów i 300 techników. Nasze liceum znajduje się na 180 miejscu w Polsce. Jest to lepszy wynik w stosunku do zeszłorocznego, który plasował nas na 194 pozycji. Natomiast w woj. pomorskim jesteśmy na 11 miejscu, co również jest lepszym wynikiem w stosunku do ubiegłorocznego (12 miejsce  w 2017 r. ). Wyniki rankingu pokazują, że UKLO jest liderem wśród szkół naszego powiatu, a nawet województwa. Dodamy tylko, w ramach rankingu uwzględnione były wyniki egzaminu maturalnego i udział uczniów w olimpiadach przedmiotowych. Dyrekcja serdecznie dziękuje nauczycielom szkoły, którzy wkładają niesamowity wysiłek w przygotowanie młodzieży, Rodzicom, ale przede wszystkim Uczniom. Bez Waszej  pracy nie rozwijalibyśmy się tak pięknie.
Ranking szkół można zobaczyć na stronie:
http://www.perspektywy.pl/portal
Pozostańmy w kontakcie!

Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w Tczewie

ul. Wodna 6, 83-110 Tczew

sekretariat@katolik-tcz.pl

telefon: 58 - 530 10 61
fax: 58 - 531 36 09, 58 - 728 50 42

Projekt i wykonanie strony: Adrian Akerman