SUKCESY ORTOGRAFICZNE NASZYCH UCZNIÓW
20 czerwca 2020

Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie ortograficznym organizowanym przez Collegium Marianum w Pelplinie. Młodsze klasy redagują tekst dyktanda, a uczniowie starszych uczestniczą w ortograficznych zmaganiach. Tak było i w tym roku. Z powodu pandemii nie było uroczystej gali wręczenia nagród, ale nam miło poinformować, że: Milena Schleser z klasy VII b i Borys Szoła z klasy VIII b zajęli I miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Ortograficznym w kategorii Najpiękniejsze Wiosenne Dyktando. Tuż za nimi dzielnie podąża Jagoda Szoła z klasy VII a, która zdobyła wyróżnienie. Bardzo się cieszymy, że dyktanda naszych uczniów zostały tak wysoko ocenione. Wszystkim serdecznie gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do zmagań ortograficznych...za rok!

Pozostańmy w kontakcie!

Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w Tczewie

ul. Wodna 6, 83-110 Tczew

sekretariat@katolik-tcz.pl

telefon: 58 - 531 36 09
fax: 58 - 531 36 09, 58 - 728 50 42

Projekt i wykonanie strony: Adrian Akerman