MISTRZOWIE TCZEWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
1 grudnia 2019

Dnia 28.11.2019 r. odbyły się rozgrywki w halowej piłki nożnej szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyli chłopcy urodzeni w 2005 roku i młodsi. Nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Reprezentacja „Katolika” w tym roku nie miała sobie równych, dominowała na parkiecie. W pierwszym meczu dość gładko pokonali swoich rywali ze Szkoły Podstawowej nr 1 ( 4:1 ). W kolejnym spotkaniu nie było już tak prosto. Gospodarze ze Szkoły Podstawowej nr 4 postawili wysoko poprzeczkę. Mimo przewagi w polu naszej drużyny długo utrzymywał się wynik remisowy (1:1). W końcu za sprawą Mateusza Serafina zespół strzelił swojego upragnionego gola i tytuł mistrzowski powędrował w ręce uczniów „Katolika”. Wszystkim piłkarzom składamy gratulacje życząc jednocześnie dalszych sukcesów sportowych.

W drużynie grali: Igor Błaszkowski, Michał Burdon, Szymon Cieślik, Paweł Dietrich, Stanisław Dubień, Cezary Justa, Krzysztof Korda, Paweł Lipiak, Maksymilian Liss, Bartosz Miler, Antoni Ot, Mateusz Popielarczyk, Karol Rasławski, Mateusz Serafin.

Pozostańmy w kontakcie!

Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w Tczewie

ul. Wodna 6, 83-110 Tczew

sekretariat@katolik-tcz.pl

telefon: 58 - 531 36 09
fax: 58 - 531 36 09, 58 - 728 50 42

Projekt i wykonanie strony: Adrian Akerman