Wyświetlanie gazetki
Błąd
aby przeglądać tą stronę musisz
być zalogowany
W tym celu kliknij ikonę krzyżyka, aby zamknąć to okno. Następnie wpisz login i hasło w panelu logowania po prawej stronie. Po zalogowaniu wróć na tą stronę.
Zgłaszanie naruszenia
Komentarze

DBAJMY O TYCH, KTÓRZY ODESZLI

2014-10-31

news W pogoni za życiem dbajmy o tych którzy odeszli, o ich miejsce spoczynku. Dlatego 30 października 2014 przedstawiciele SU z opiekunami p. Agnieszką Wysocką i p. Magdaleną Paczkowską wybrali się na tczewskie cmentarze, aby posprzątać groby księży. Uczniowie zapalili symboliczne znicze na znak pamięci o zmarłych duchownych naszego miasta.
Ponadto wspólnie udaliśmy się do lasu w Szpęgawsku, gdzie znajdują się masowe groby pomordowanych podczas II wojny światowej. Nie zapominając o tragicznych losach Polaków, uczniowie zgrabili liście, umyli mogiły i zapalili znicze.
Pamięta...

czytaj dalej

LABORATORYJNE ZABAWY Z CHEMIĄ

2014-10-29

news 25 października grupa 14 uczniów II LO razem z p. Pawłem Szczeblewskim i p. Lidią Lewińską udała się na dodatkowe zajęcia z chemii na Politechnice Gdańskiej. Wyruszyliśmy z Tczewa pociągiem o 7:35. Ze względu na panujący mróz, po dotarciu do Gdańska wpadliśmy na chwilę do McDonalda, by rozgrzać się pyszną kawą, a następnie ruszyliśmy tramwajem do głównego celu naszej podróży - Politechniki Gdańskiej. Pobyt tam zaczęliśmy od krótkiej wizyty w gmachu głównym, a potem udaliśmy się na najbardziej nas interesujący Wydział Chemiczny. Tam p. Szczeblewski wprowadził nas w tajniki posługiwania się s...

czytaj dalej

RALP PODBIJA KOLEJNE SERCA

2014-10-28

news Dnia 25 października odbyło się Trójmiejskie Forum Twórców Domowej Elektroniki i Fabrykacji "Fre3make" w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Na wystawie było można podziwiać 13 konstrukcji w tym drukarki 3D, Barobota serwującego owocowe napoje, drukarkę drukującą naleśniki o różnych wzorach czy najnowsze minikomputery do domowych zastosowań. Nie mogło tam również zabraknąć naszego kolegi Bartłomieja Drozd wraz z jego robotem o nazwie RALP. RALP jak zwykle cieszył się dużym powodzeniem zarówno wśród ciekawskich najmłodszych, jak i wśród tych nieco starszych i doświadczonych konstruktoró...

czytaj dalej

X

informacja dotycząca polityki plików cookies

Informujemy, iż w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz prowadzenia statystyki ta strona korzysta z pików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Możesz zablokować gromadzenie tych plików, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Kontynuując korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek, wyrażasz zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia.