Wyświetlanie gazetki
Błąd
aby przeglądać tą stronę musisz
być zalogowany
W tym celu kliknij ikonę krzyżyka, aby zamknąć to okno. Następnie wpisz login i hasło w panelu logowania po prawej stronie. Po zalogowaniu wróć na tą stronę.
Zgłaszanie naruszenia
Komentarze

UCZNIOWIE KATOLIKA W HOŁDZIE BOHATEROM

2014-09-17

news 17 września przy pomniku Ofiar Stalinizmu w Tczewie odbyły się uroczystości upamiętniające wydarzenia z 1939 r., kiedy Armia Czerwona bez wypowiedzenia wojny zaatakowała Polskę. Zgodnie z radziecko - niemieckim porozumieniem zawartym w tajnym protokole paktu Ribbentrop - Mołotow, Armia Czerwona przekroczyła granicę Polski. Związek Radziecki złamał pakt o nieagresji, który miał obowiązywać do końca 1945 r. Na arenie mędzynarodowej głos Polski o agresji sowieckiej został zlekceważony .... Uczniowie Zespołu Szkół Katolickich, pod kierunkiem p. Joanny Drozd i p. Joanny Czirson, przygotowali i...

czytaj dalej

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

2014-09-16

news Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2014/2015 odbędzie się 23 września. O godz. 12.00 w Farze Ks. Biskup Wiesław Śmigiel odprawi Mszę św. w intencji młodzieży i nauczycieli. Podczas Mszy św. odbędzie się ślubowanie klas pierwszych gimnazjum i liceum. Zajęcia lekcyjne przed i po uroczystości odbywają się zgodnie z planem lekcyjnym. Tego dnia obowiązuje strój galowy.

czytaj dalej

SPOTKANIA Z RODZICAMI KLAS GIMNAZJALNYCH

2014-09-10

news 18 września o godz. 17.00 odbędą się wywiadówki dla Rodziców/Opiekunów uczniów klas gimnazjalnych. Głównym celem spotkań będą: zapoznanie zebranych z nowym dziennikiem internetowym, przedstawienie harmonogramu pracy szkoły oraz omówienie programów wychowawczych dla poszczególnych klas. Wszystkich serdecznie zapraszamy do budynku szkoły.
KLASA WYCHOWAWCA SALA LEKCYJNA I A  J.CZIRSON 12 I A A.SAMULEWICZ 12 I B A.WYSOCKA 1 ...

czytaj dalej

X

informacja dotycząca polityki plików cookies

Informujemy, iż w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz prowadzenia statystyki ta strona korzysta z pików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Możesz zablokować gromadzenie tych plików, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Kontynuując korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek, wyrażasz zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia.