Wyświetlanie gazetki
Błąd
aby przeglądać tą stronę musisz
być zalogowany
W tym celu kliknij ikonę krzyżyka, aby zamknąć to okno. Następnie wpisz login i hasło w panelu logowania po prawej stronie. Po zalogowaniu wróć na tą stronę.
Zgłaszanie naruszenia
Komentarze

SIOSTRUNIE, CZYLI BÓG TEŻ MA POCZUCIE HUMORU

2015-03-05

news Dnia 3 marca 2015 roku uczniowie naszej szkoły i Collegium Marianum wyruszyli do Teatru Muzycznego w Gdyni na spektakl pt. "Siostrunie". Była to komedia opowiadająca o pięciu zakonnicach, które, pragnąc zebrać pieniądze na pochówek współsiostrzyczek,(które za sprawą siostry Julii i jej zapału do wymyślania własnych przepisów zjadły nie te grzybki co trzeba), postanowiły przedstawić swoje Show. Siostrzyczki tańczyły, śpiewały i opowiadały o swoich zainteresowaniach, marzeniach, życiu przed i po wstąpieniu do zakonu.
Wszyscy z zaciekawieniem ogladali spektakl, który  sprawił, że na ...

czytaj dalej

RELACJA MIĘDZY NAUKĄ A WIARĄ

2015-03-05

news Dnia 4 marca 2015 r. o godz. 12:15 naszą szkołę zaszczycił swoją obecnością  ks. dr. Tomasz Huzarek, pracownik naukowy z Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie i Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu. Wykład, który nam wygłosił był wstępem do cyklu seminariów na temat relacji między nauką a wiarą. Jego celem podczas pierwszego spotkania z uczniami naszego liceum było przekonanie słuchaczy, że nie istnieje coś takiego jak światopogląd neutralny a także przybliżenie nam podziału życiowych filozofii ze względu na samo zaangażowanie w poznanie Absolutu (lub stwierdzenie jego braku). W naszym...

czytaj dalej

WYCIECZKA DO PARYŻA - SPOTKANIE

2015-03-04

news Dnia 9 marca (poniedziałek) o godz.17.00 w s.12 odbędzie się spotkanie dla rodziców, osób wyjeżdzających na wycieczkę do Paryża. Serdecznie zapraszamy.
 

czytaj dalej

X

informacja dotycząca polityki plików cookies

Informujemy, iż w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz prowadzenia statystyki ta strona korzysta z pików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Możesz zablokować gromadzenie tych plików, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Kontynuując korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek, wyrażasz zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia.