Wyświetlanie gazetki
Błąd
aby przeglądać tą stronę musisz
być zalogowany
W tym celu kliknij ikonę krzyżyka, aby zamknąć to okno. Następnie wpisz login i hasło w panelu logowania po prawej stronie. Po zalogowaniu wróć na tą stronę.
Zgłaszanie naruszenia
Komentarze

EGZAMINY POPRAWKOWE

2014-08-12

news Egzaminy poprawkowe odbędą się wg. harmonogramu:
26 sierpnia 2014 - godz. 9.00 - egzamin z BIOLOGII
27 sierpnia 2014 - godz. 9.00 - egzamin z CHEMII, JĘZYKA POLSKIEGO oraz MATEMATYKI.
 
Wszystkie egzaminy odbędą się w budynku szkoły przy ul. Wodnej 6. Prosimy o przybycie najpóźniej o godzinie 8.45.
 

czytaj dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH W TCZEWIE – MIEJSCE Z TRADYCJĄ

2014-07-27

news Zespół Szkół Katolickich w Tczewie działa już od piętnastu lat. Przez ten okres placówka wypracowała sobie czołowe miejsce wśród szkół z powiatu tczewskiego. Od kilku lat zdawalność egzaminu maturalnego jest na najwyższym poziomie. Pomimo opinii, że tegoroczna matura była bardzo trudna, w roku szkolnym 2013/2014, uczniowie i nauczyciele Uniwersyteckiego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego byli usatysfakcjonowani uzyskanymi wynikami. Matury nie zdała jedna osoba z 61, które przystąpiły do egzaminu, co stanowi ponad 98 % zdawalności. Z wyników testów zadowoleni byli także uczniowie katolic...

czytaj dalej

WYBÓR ROZSZERZEŃ

2014-07-23

news Przypominamy osobom, które dostały się do klasy I liceum o wyborze rozszerzeń do 31 lipca.

czytaj dalej

X

informacja dotycząca polityki plików cookies

Informujemy, iż w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz prowadzenia statystyki ta strona korzysta z pików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Możesz zablokować gromadzenie tych plików, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Kontynuując korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek, wyrażasz zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia.