Wyświetlanie gazetki
Błąd
aby przeglądać tą stronę musisz
być zalogowany
W tym celu kliknij ikonę krzyżyka, aby zamknąć to okno. Następnie wpisz login i hasło w panelu logowania po prawej stronie. Po zalogowaniu wróć na tą stronę.
Zgłaszanie naruszenia
Komentarze

KONSULTACJE I SPOTKANIA Z RODZICAMI

2014-10-22

news 30 października w godz. 17.00 - 18.00 odbędą się konsultacje dla Rodziców. Zapraszamy wszystkich zaiteresowanych bieżącymi wynikami uczniów do budynku szkoły przy ul. Wodnej. Tego dnia odbędą się także spotkania z tutorami dla Rzodziców uczniów z klas II i III liceum. Godziny zostaną ustalone indywidualnie przez tutorów. 

czytaj dalej

KATOLIK WE FRANCJI I HISZPANII

2014-10-20

news Chociaż to dopiero początek roku, uczniowie Zespołu Szkół Katolickich wraz z p. Iwoną Piskorską, p. Małgorzatą Grzesik, p. Moniką Kowalina - Lubowiecką oraz p. Magdaleną Paczkowską wybrali się na wycieczkę na południe Europy. Głównym celem podróży była Costa Brava i Barcelona, jednak po drodze mieliśmy okazję zobaczyć również inne ciekawe miejsca. Po nie tak krótkiej podróży dotarliśmy do historycznego Avignonu - siedziby papieży, miasta znanego również poprzez słynny most łączący brzegi Rodanu. Następnego dnia mogliśmy na własne oczy zobaczyć monumentalny akwedukt Pont du Gard, o którym uc...

czytaj dalej

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA KLAS GIMNAZJALNYCH

2014-10-18

news Szkolny turniej piłki nożnej dla klas gimnazjalnych odbył się 17.10.2014 r. na orliku przy Zespole Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie.
Turniej został zorganizowany przez uczniów klasy III gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego wraz z Panią Beatą Lietz.
W turnieju udział  wzięło 5 reprezentacji. Zwycięską drużynę tworzyła grupa chłopców z klasy III gimnazjum.  Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy a najlepsza drużyna medale. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
I m. - III gim
II m. - II c
III m. - II a
IV m. - II b<...

czytaj dalej

X

informacja dotycząca polityki plików cookies

Informujemy, iż w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz prowadzenia statystyki ta strona korzysta z pików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Możesz zablokować gromadzenie tych plików, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Kontynuując korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek, wyrażasz zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia.