Wyświetlanie gazetki
Błąd
aby przeglądać tą stronę musisz
być zalogowany
W tym celu kliknij ikonę krzyżyka, aby zamknąć to okno. Następnie wpisz login i hasło w panelu logowania po prawej stronie. Po zalogowaniu wróć na tą stronę.
Zgłaszanie naruszenia
Komentarze

GODZINY PRACY SEKRETARIATU W OKRESIE WAKACJI

2015-07-05

Informujemy, że w okresie wakacji sekretariat czynny będzie w godz. 9.00 - 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj dalej

SPOTKANIE RODZICÓW UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO I KLAS LO Z DYREKTOREM SZKOŁY

2015-07-03

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów przyjętych do I klas LO na spotkanie z Księdzem Dyrektorem, które odbędzie się w poniedziałek 6 lipca 2015 o godz. 17.00 w auli przy ulicy Chopina (nowy budynek szkoły).

czytaj dalej

ŚWIADECTWA MATURALNE

2015-06-29

Uwaga maturzyści! Świadectwa maturalne będzie można odbierać 30 czerwca 2015 w godzinach 8.00-11.00, w sali nr 12. Odbioru można dokonać osobiście lub przez osobę trzecią, która musi posiadać upoważnienie maturzysty do odbioru świadectwa oraz swój dowód tożsamości, ktorego numer powinien być zawarty w upoważnieniu. Serdecznie zapraszamy!

czytaj dalej

STYPENDIA DLA UCZNIÓW UZDOLNIONYCH

2015-06-28

Uczniowie spełniający regulaminowe kryteria  mogą ubiegać się o Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2015/2016 w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego. Poniżej podajemy link do generatora wniosków:
 
http://www.bip.pomorskie.eu/Article/get/id,15599.html
 

czytaj dalej

UWAGA UCZNIOWIE WYJEŻDŻAJĄCY DO ZAKOPANEGO

2015-06-28

Przypominamy, że zbiórka jest 29 czerwca o godz. 6.00 na parkingu na os. Garnuszewskiego (dawny PKS). Prosimy o zabranie: - ręczników i środków do higieny osobistej, - ręczników i strojów kąpielowych, - wygodnych i odpowiednich do spacerów po górach butów, - strojów na pogodę deszczową i słoneczną, - suchego prowiantu na długą (około 11-sto godzinną) podróż, - dobrego humoru:)
Przypominamy, że nie zabieramy śpiworów.

czytaj dalej

KAJAKAMI PO WDZIE

2015-06-24

24 czerwca, 1 rocznik naszego liceum udał się na spływ kajakowy Wdą, od Bąka do Czarnej Wody. Baliśmy się, że pogoda nie będzie nam dopisywać, lecz udało się nam ominąć ulewę i spotkał nas tylko mały deszczyk. Spływ minął bez przeszkód, no może poza jedną, kiedy nasz kolega i koleżanka wywrócili kajak o kłode wystającą z wody, na szczęście było więcej śmiechu niż niemiłych doznań. Wszyscy dotarli cali do celu, oprócz jednego ucznia, który skończył ze szramą na twarzy niczym Rambo po powrocie z Wietnamu :D. Wycieczkę jak najbardziej można zaliczyć do udanych, gdyż wszyscy świetnie się bawili...

czytaj dalej

X

informacja dotycząca polityki plików cookies

Informujemy, iż w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz prowadzenia statystyki ta strona korzysta z pików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Możesz zablokować gromadzenie tych plików, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Kontynuując korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek, wyrażasz zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia.