Wyświetlanie gazetki
Błąd
aby przeglądać tą stronę musisz
być zalogowany
W tym celu kliknij ikonę krzyżyka, aby zamknąć to okno. Następnie wpisz login i hasło w panelu logowania po prawej stronie. Po zalogowaniu wróć na tą stronę.
Zgłaszanie naruszenia
Komentarze

BAL ŚWIĘTYCH W TCZEWIE

2014-10-23

news Obchodząc każdego roku uroczystość Wszystkich Świętych, pragniemy uczcić nieznaną nam w większości z imienia i nazwiska ogromną rzeszę ludzi cieszących się już szczęściem wiecznym. Poprzez nich chcemy uwielbić samego Boga, który „jest źródłem wszelkiej świętości”. Oddawanie czci Panu Bogu to podstawowa powinność człowieka wierzącego. Czynimy to w wieloraki sposób, a uroczystość Wszystkich Świętych jest ku temu bardzo dobrą okazją. Dlatego w piątek 31 października o godz. 16.30  zaczynamy w kościele św. Józefa następnie korowód świętych i aniołów dalej balowanie w tczewskiej farze i w ...

czytaj dalej

KONSULTACJE I SPOTKANIA Z RODZICAMI

2014-10-22

news 30 października w godz. 17.00 - 18.00 odbędą się konsultacje dla Rodziców. Zapraszamy wszystkich zaiteresowanych bieżącymi wynikami uczniów do budynku szkoły przy ul. Wodnej. Tego dnia odbędą się także spotkania z tutorami dla Rzodziców uczniów z klas II i III liceum. Godziny zostaną ustalone indywidualnie przez tutorów. 

czytaj dalej

KATOLIK WE FRANCJI I HISZPANII

2014-10-20

news Chociaż to dopiero początek roku, uczniowie Zespołu Szkół Katolickich wraz z p. Iwoną Piskorską, p. Małgorzatą Grzesik, p. Moniką Kowalina - Lubowiecką oraz p. Magdaleną Paczkowską wybrali się na wycieczkę na południe Europy. Głównym celem podróży była Costa Brava i Barcelona, jednak po drodze mieliśmy okazję zobaczyć również inne ciekawe miejsca. Po nie tak krótkiej podróży dotarliśmy do historycznego Avignonu - siedziby papieży, miasta znanego również poprzez słynny most łączący brzegi Rodanu. Następnego dnia mogliśmy na własne oczy zobaczyć monumentalny akwedukt Pont du Gard, o którym uc...

czytaj dalej

X

informacja dotycząca polityki plików cookies

Informujemy, iż w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz prowadzenia statystyki ta strona korzysta z pików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Możesz zablokować gromadzenie tych plików, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Kontynuując korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek, wyrażasz zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia.