Wyświetlanie gazetki
Błąd
aby przeglądać tą stronę musisz
być zalogowany
W tym celu kliknij ikonę krzyżyka, aby zamknąć to okno. Następnie wpisz login i hasło w panelu logowania po prawej stronie. Po zalogowaniu wróć na tą stronę.
Zgłaszanie naruszenia
Komentarze

PONOWNIE W RYTLU

2015-07-27

Kiedy żar lał się z nieba i nic nikomu się nie chciało, jakże wielkie zdziwienie było w małej borowiackiej wiosce, gdy prawie 60 uczestników obozu sportowego wysiadło na małej stacyjce zagubionej pośród lasów. Byli to uczniowie Zespołu Szkół Katolickich, którzy, dzięki wsparciu Urzędu Miasta Tczew oraz Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga, która działa przy ich Alma Mater, przybyła, by przez 6 nocy i 7 dni ćwiczyć, bawić się i integrować w ramach letniego „obozu Sportowego”. Kiedy dokonano zakwaterowania w Zespole Szkół w Rytlu, wypełniono stosowne dokumenty, podpisano stosowne listy i wyjaśnion...

czytaj dalej

STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW I SPORTOWCÓW GIMNAZJUM

2015-07-13

Od 13 lipca można odbierać stypendia w sekretariacie szkoły w godzinach od 9.00 do 13.30. Informacje pod numerem telefonu 58 531 36 09

czytaj dalej

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA I KLASY LICEUM

2015-07-12

Podręczniki dla rocznika 2015/2016 Uniwersyteckiego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie
 
Przedmiot
Tytuł podręcznika
Autor
Wydawnictwo
Język polski – poziom podstawowy
 „ Nowe. Zrozumieć tekst, zrozumieć człowieka”,
klasa I cz. 1 i cz. 2
Dariusz Chemperek,  Adam Kalbarczyk,  Dariusz Trześniowski
WSIP

czytaj dalej

WYJAZD INTEGRACYJNY DO OCYPLA - ZMIANA TERMINU

2015-07-07

Uwaga! Zmiana terminu!!!
Wyjazd integracyjny do Ocypla dla klas pierwszych gimnazjum 1 września (wtorek) o godz. 12.00 z parkingu przy ulicy Jana z Kolna (bulwar nad Wisłą). Powrót: 3 września ok. godz. 12.00.
 

czytaj dalej

GODZINY PRACY SEKRETARIATU W OKRESIE WAKACJI

2015-07-05

Informujemy, że w okresie wakacji sekretariat czynny będzie w godz. 9.00 - 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj dalej

SPOTKANIE RODZICÓW UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO I KLAS LO Z DYREKTOREM SZKOŁY

2015-07-03

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów przyjętych do I klas LO na spotkanie z Księdzem Dyrektorem, które odbędzie się w poniedziałek 6 lipca 2015 o godz. 17.00 w auli przy ulicy Chopina (nowy budynek szkoły).

czytaj dalej

X

informacja dotycząca polityki plików cookies

Informujemy, iż w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz prowadzenia statystyki ta strona korzysta z pików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Możesz zablokować gromadzenie tych plików, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Kontynuując korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek, wyrażasz zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia.