Wyświetlanie gazetki
Błąd
aby przeglądać tą stronę musisz
być zalogowany
W tym celu kliknij ikonę krzyżyka, aby zamknąć to okno. Następnie wpisz login i hasło w panelu logowania po prawej stronie. Po zalogowaniu wróć na tą stronę.
Zgłaszanie naruszenia
Komentarze

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

2014-12-18

news 19 grudnia 2014 r. o godz. 11.00, w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, uczniowie Zespołu Szkół Katolickich pod kierunkiem p. Joanny Drozd, wystawią jasełka zatytułowane "Maryja Matka Jezusa". Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców ale także absolwentów szkoły, którzy rozpoczęli już przerwę świąteczną. Niech to spotkanie będzie okazją do złożenia sobie życzeń i odśpiewania razem kolędy, która wprowadzi nas w atmosferę świąt Bożego Narodzenia.  
Tego dnia w szkole nie odbywają się zajęcia lekcyjne. Klasy gimnazjalne spotykają się o godz. 9.00 w salach lekcyjnych na wi...

czytaj dalej

KONSULTACJE NAUCZYCIELI

2014-12-15

news 18 grudnia, w godz. 17.00 - 18.00, serdecznie zapraszamy zainteresowanych Rodziców lub Opiekunów na konsultacje z nauczycielami. Głównym celem spotkań jest omówienie bieżących wyników w nauce uczniów.

czytaj dalej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

2014-12-14

news Dnia 18.12.2014 roku w godzinach 14.00-18.00
odbędzie się kiermasz świąteczny,
podczas którego będzie można zakupić dekoracje wykonane przez osoby niepełnosprawne z
Warsztatów Terapii Zajęciowej w Tczewie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, uczniów i nauczycieli!

czytaj dalej

X

informacja dotycząca polityki plików cookies

Informujemy, iż w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz prowadzenia statystyki ta strona korzysta z pików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Możesz zablokować gromadzenie tych plików, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Kontynuując korzystanie z tej strony, bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek, wyrażasz zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia.