2017/2018
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
Narodowe Czytanie
"Wesele" Stanisława Wyspiańskiego
Nikodem Bogdański
Marta Cybulska
Michał Dzięcielski
Sara Szczuka
I m.
powiatowy
Konkurs Wiedzy o Cystersach
Adam Leczkowski
Marianna Wołoszyk
I m. konkurs wiedzy
II m. konkurs literacki
powiatowy
Konkurs Powiatowy z okazji 160 - lecia zabytkowego
mostu przez Wisłę w Tczewie
Adam Leczkowski

II m.

powiatowy

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
Powiatowa Licealiada w Futsalu Dziewcząt
Barbara Lewandowska - kapitan
Katarzyna Banach
Joanna Borek
Weronika Ciapka
Chantalle Luchowska
Julia Muszyńska
Julia Dorota Neumann
Sara Piotrowicz
Magdalena Przystrzelska
Martyna Wyczling
Katarzyna Zalewska
Wiktoria Zielińska

III m.
powiatowy
2016/2017
OLIMPIADY
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIE STOPIEŃ
Olimpiada BiologicznaAgata Bonkfinalistkaokręgowy
Olimpiada GeograficznaJulia Paradowska
Anna Szulc
finalistkiokręgowy
Olimpiada HistorycznaWeronika Drewekfinalistkaokręgowy
(II stopnia)
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Konkurs historyczny
„Wiedzy o Cystersach”
Adam LeczkowskiII m.powiatowy
II Powiatowy Konkurs
"Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie"
Adam Leczkowski
Piotr Struczyński
Maksymilian Sykulski
III m.powiatowy
XIV Powiatowy Konkurs OrtograficznyMarianna WołoszykIII m. 
oraz dyplom za najlepszą interpunkcję
powiatowy
62. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Ignacy Liss
Sara Szczuka
I m.
II m.
eliminacje powiatowe
Olimpiada Przedsiębiorczości "Wiem na bank"Nikodem Bogdański
Weronika Ciapka
Jakub Kula
Bartosz Schroder
Martyna Wyczling
I m.wojewódzki
Powiatowe Zawody Pierwszej PomocyWeronika Drewek
Marcelina Galińska
Marcelina Średniawska
Julia Ziółkowska
I m.powiatowy
Pomorskie Mecze MatematyczneIwo Brzyski
Marta Chrzanowska
Marcelina Chrzanowska
Damian Chrzanowski
Jan Drozd
Michał Dzięcielski
Aleksandra Jonaczyk
Mikołaj Kluk
Paweł Niedziela
Maciej Pezała 
Michalina Zając
półfinałwojewódzki
Konkurs "Liga Matematyczna"Marta ChrzanowskaII m.wojewódzki
XXII Pomorski Festiwal Poetycki im. ks. Janusz St. Pasierba
Sara SzczukaI m.
nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego
nagroda Fundacji im. ks. Janusza St. Pasierba
wojewódzki
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
 Powiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt
Karolina Błaszczyk
Weronika Ciapka
Julia Jaskólska
Magdalena Jeske
Klaudia Stolska
Julia Szafrańska
Martyna Wyczling
Marcela Zielińska
I  m.powiatowy
XVIII Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej (piłka siatkowa dziewcząt)Karolina Błaszczyk
Weronika Ciapka
Julia Jaskólska
Magdalena Jeska
Stolska Klaudia
Julia Neumann
Weronika Pestka
Julia Szafrańska
Martyna Wyczling
Marcelina Zielińska
III m.powiatowy
XVIII Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej (indywidualne biegi przełajowe)Maria DeptulskaIII m.powiatowy
IX Powiatowy Konkurs Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych Weronika Drewek
Aleksandra Jonaczyk
Agata Klinkosz
Karolina Kułakowska
Wiktoria Zielińska
I m.powiatowy
IX Powiatowy Konkurs Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych 
Jakub ŻemajtisI m.
(taniec towarzyski)
powiatowy
2015/2016
NAGRODA PREZYDENTA MIASTA TCZEWA W RAMACH PROGRAMU WSPIERANIA EDUKACJI UZDOLNIONYCH DZIECI I MŁODZIEŻY 
Agata Bonk
Ali Kruszyński
Daniel Poweska
Sara Szczuka
OLIMPIADY
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
III Ogólnopolski Konkurs ITMateusz Karczlaureatcentralny
XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Języka NiemieckiegoPiotr Cieszyńskifinalistacentralny
I Olimpiada Wiedzy Historycznej COPTIOSHKamil Matysekfinalistacentralny
XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Agata Bonkfinalistkacentralny
I Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie COPTIOSHMilena Makowskafinalistkaokręgowy
XLII Olimpiada HistorycznaAdrianna Hawryluk
Weronika Drewek

Kajetan Węsierski
finalistki


finalista
okręgowy
(II stopnia)

okręgowy 
(I stopnia)
Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie COPTIOSHMilena Makowskafinalistkawojewódzki
Olimpiada GeograficznaPatrycja Klofczyńska
Mikołaj Zwolicki
finaliściokręgowy
XLV Olimpiada BiologicznaPrzemysław Gruszkafinalistaokręgowy
Olimpiada Wiedzy o III RPKamil Matysekuczestnikwojewódzki
Olimpiada Wiedzy o Prawach CzłowiekaŁukasz Czubekuczestnikwojewódzki
Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejKamil Matysek
Kajetan Węsierski
uczestnicywojewódzki
Olimpiada Wiedzy o BezpieczeństwieMarcelina Baza
Daria Dzilińska
Kajetan Węsierski
uczestnicywojewódzki
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Konkurs literacki
„Wiedzy o Cystersach”
Maria DrozdI m.powiatowy
VIII Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana LandowskiegoSara SzczukaII m.powiatowy
"Mój biznesplan" Bartosz SieńkowskiI m.powiatowy
VII Powiatowy Konkurs Historyczny "św. Jadwiga królowa i patronka narodu"Kamil Matysek
Konrad Mania
I m.
III m.
powiatowy
Tworzymy pięknoJulia ZiókowskaI m.powiatowy
61. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiIgnacy Liss
Sara Szczuka
II m.
III m.
powiatowy
XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy BiblijnejKrzysztof Bartoszewski

IV m.diecezjalny
Turniej robotów Lego sumo - "Robot Franek"Mateusz MakowskiII m.powiatowy
Turniej robotów Lego sumo - "Robot Mahmud"Kornel PiłatIII m.powiatowy
XVI Konkurs Języków Obcych "Pokaż nam język"Piotr Cieszyńskiuczestnikcentralny
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2016"Maciej Chrzanowskiwyróżnieniemiędzynarodowy
I Pomorskie Mecze MatematyczneKrzysztof Bartoszewski
Maciej Chrzanowski
Marta Chrzanowska
Magdalena Fabich
Franciszek Kowal
Michał Krakowiak
Maciej Pezała
Kacper Połom
Jakub Wyka
Julia Wyka
udział w ćwierćfinalewojewódzki
Ogólnopolski Konkurs Literacki Story Cubes
Sara PiotrowiczI m.ogólnopolski
X Międzyszkolny Konkurs "Warto poznać Kociewie"Zuzanna Przybyla
Anna Przychodzeń
Zuzanna Sadowska
II m.powiatowy
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Turniej piłki nożnej
Stowarzyszeń Rodziny Kolpinga
Łukasz Czubek
Paweł Stopka
Patryk Szczepański
Paweł Szulik
Kajetan Węsierski
I m.diecezjalny
Powiatowe Mistrzostwa w Tenisie StołowymKarolina Błaszczyk
Patrycja Klofczyńska
II m.powiatowy
Międzyszkolny turniej rycerski
w ramach Jarmarku Cysterskiego
drużyna sportowaIII m.powiatowy
VIII Powiatowy Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych
Weronika Drewek
Dominika Grzonkowska
Aleksandra Jonaczyk
Katarzyna Jonaczyk
Wiktoria Kasprzycka
Agata Klinkosz
Karolina Kułakowska
Julia Lewandowska
Zofia Lubowiecka
Dominika Pieńkowska
Zuzanna Rezmer
I m.
(freestyle)
powiatowy
VIII Powiatowy Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych
Weronika Drewek
Dominika Grzonkowska
Aleksandra Jonaczyk
Katarzyna Jonaczyk
Wiktoria Kasprzycka
Agata Klinkosz
Karolina Kułakowska
Julia Lewandowska
Zofia Lubowiecka
Dominika Pieńkowska
Zuzanna Rezmer
Martyna Warnke
I m.
(taniec na wesoło)
powiatowy
Powiatowa Liga Siatkarska
Karolina Błaszczyk
Weronika Ciapka
Magdalena Jeska
Aleksandra Przygocka
Klaudia Stolska
Aleksandra Wasielewska
Martyna Wyczling
Marcela Zielińska

IV m.
powiatowy
I Zawody WędkarskieMarcin SzczepańskiI m.szkolny



2014/2015
WOJEWÓDZKIE KONKURSY I OLIMPIADY
PRZEDMIOTOSOBYOSIĄGNIĘCIA
Pomorski Konkurs Chemiczny
"WYGRAJ INDEKS"
Miachał Bałdowski
laureat
IV Wojewódzkie Igrzyska Akademii ETI
Adriam Akeramn
laureat
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIA STOPIEŃ
V Turniej Robotów Mobilnych
(freestyle)

Bartłomiej Drozd
I m.
ogólnopolski
Konkurs literacki
„Wiedzy o Cystersach”

Agata Kowalewska
II m.powiatowy
Konkurs historyczny
"Wiedzy o Cystersach"

Adrian Baza
Emil Radziszewski
I m.
II m.
powiatowy
VI konkurs historyczny
"Św. Jadwiga królowa
i patronka narodu"

Maria Drozd
II m.
powiatowy
Konkurs literacki
„Żorskie opowieści”
Agata Kowalewska
wyróżnienie
ogólnopolski
IV Ogólnopolski Konkurs Literacki dla Dzieci
i Młodzieży na Baśń
o Tematyce Morskiej
"Morskie Opowieści"

Agata Kowalewska
II m.
ogólnopolski
Konkurs fotograficzny
"Ja i moja rodzina w obiektywie"

Emilia Żmuda
I m.
powiatowy
60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
(eliminacje wojewódzkie)

Bogumił Błaszkowski
Szymon Szałapata
II m. 
wyróżnienie
ogólnopolski
Pomorski Konkurs Matematyczny
Marta Chrzanowska
wyróżnienie
pomorski
VI Konkurs na Prozę
ogłoszony w miesięczniku "Cogito"

Agata Kowalewska
wyróżnienie
ogólnopolski
VII Festiwal Twórczości Kociewskiej
im. Romana Landowskiego

Maria Drozd
wyróżnienie
miejski
Konkursu o Indeks
Wydziału Prawa i Administracji
Uniwersytetu Gdańskiego
Elżbieta Boćkowska
finalistkaogólnopolski
Ogólnopolski Konkurs
Historyczno - Literacki
o "Złote Pióro Królowej Jadwigi"

Maria Drozd
Agata Grodź

I m.
II m.
ogólnopolski
XX Pomorski
Festiwal Poetycki
im. ks. Janusza St. Pasierba
w kategorii recytacje

Konrad Mania
I m.
pomorski
XX Pomorski
Festiwal Poetycki
im. ks. Janusza St. Pasierba
w kategorii poezja śpiewana

Konrad Mania
II m.
pomorski
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
XIV Turniej Mikołajkowy
w siatkówce o puchar dyrektora II LO w Tczewie

Marta Barczewska
Dominika Barwikowska
Karolina Błaszczyk
Natalia Duszyńska
Magdalena Jeske
Anna Laskowska 
Aleksandra Przygocka
Martyna Rompa
Klaudia Stolska
I m.
powiatowy
Puchar z okazji Dnia Tczewa
w piłce siatkowej

Dominika Barwikowska
Natalia Duszyńska
Magdalena Jeske
Anna Laskowska
Martyna Rompa
Klaudia Stolska

II m.
miejski
VII Powiatowy Turniej Tańca Szkół Gimnazjalnych
i Ponadgimnazjalnych

Aleksandra Jonaczyk
Jakub Żemajtis


Grupa taneczna
"Katolika"
I m.
(taniec towarzyski
dla początkujących)


I m.
(taniec nowoczesny)
II m.
(taniec na wesoło)
powiatowy
2013/2014
STYPENDIA
NAZWAOSOBY
Stypendium w ramach projektu "Pomorskie - dobry kurs na edukację.
Program pomocy stypendialnej dla młodzieży szczególnie uzdolnionej
z obszarów województwa pomorskiego"

Mateusz Karcz
Wyróżnienie dla stypendystów roku szkolnego 2012/2013
w ramach projektu "Pomorskie - dobry kurs na edukację.
Program pomocy stypendialnej dla młodzieży szczególnie uzdolnionej
z obszarów województwa pomorskiego"

Adrian Akerman
Nagroda Prezydenta Miasta Tczewa
Mateusz Karcz
Patryk Rogaczewski
Jakub Wyka
Adrian Akerman

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY I KONKURSY
KONKURSOSOBYOSIĄGNIĘCIA
XXVI Konkurs Prac Młodych Naukowców UE 
Adrian Akerman
finalista
Festiwal Młodych Naukowców E(x)plory 2014
Damian Mayer
finalista
XXIV Ogólnopolska Olimpiada
Teologii Katolickiej

Bogna Haftka
finalistka
IV Ogólnopolski Konkurs Literacki
"Radość pisania"

Agata Grodź
wyróżnienie
INNE KONKURSY
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIA STOPIEŃ
Konkurs literacki
„Wiedzy o Cystersach”

Bogna Haftka
II m.
powiatowy
Konkurs historyczny
"Wiedzy o Cystersach"

Emil Radziszewski
II m.
powiatowy
VI Kociewski Konkurs Literacki
im. Romana Landowskiego
Michalina Jóźwiak
Agata Kowalewska
I m. (recytacje)
III m. (juwenalia literackie)
regionalny
V Konkurs historyczny
"Św. Jadwiga królowa
i patronka narodu"

Emil Radziszewski
Adrian Baza
I m.
II m.
powiatowy
Konkurs Gwary Kociewskiej
Dorota StopińskaIII m. regionalny
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Mistrzostwa
w szachach drużynowych

Michał Krakowiak
Adrian Okrój
Maciej Starościk

I m.powiatowy
XIV Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej
w piłce siatkowej dziewcząt

Marta Barczewska
Dominika Barwikowska
Natalia Duszyńska
Anita Kamińska
Anna Kasiarz
Barbara Krajnik
Anna Krzeszowiec
Anna Laskowska
Martyna Rompa

I m.
powiatowy
I Otwart Turniej Piłki Siatkowej
Dziewcząt o Puchar Burmistrza
Miasta i Gminy Pelplin

Marta Barczewska
Dominika Barwikowska
Natalia Duszyńska
Anita Kamińska
Anna Kasiarz
Barbara Krajnik
Anna Krzeszowiec
Małgorzata Pozorska
Martyna Rompa

II m.powiatowy
VI Powiatowy Turniej Tańca
o Puchar Dyrektora
Zespołu Szkół Ekonomicznych
w Tczewie

Aleksandra Barska (gim.)
Weronika Drewek (gim.)
Aleksandra Jonaczyk (gim.)
Katarzyna Jonaczyk
Wiktoria Kasprzycka (gim.)
Agata Klinkosz (gim.)
Paula Komin (gim.)
Zofia Lubowiecka (gim.)
Marta Seyda (gim.)
Emilia Żmuda

I m.
(taniec nowoczesny)

powiatowy
VI Powiatowy Turniej Tańca
o Puchar Dyrektora
Zespołu Szkół Ekonomicznych
w Tczewie

Aleksandra Jonaczyk (gim.)
Jakub Żemajtis (gim.)

Katarzyna Jonaczyk
Patryk Szlichy (gim.)
I m.
(taniec towarzyski)

II m.
(taniec towarzyski)
powiatowy
Międzyszkolne Zawody w Siłowaniu na Rękę
 i Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Kajetan Węsierski
I m.
(siłowanie na rękę w wadze ciężkiej powyżej 75 kg.)
II m.
(kategoria open)
II m. 
(wyciskanie sztangi leżąc)

powiatowy
2012/2013
OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY I KONKURSY
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIA
XX Olimpiada Informatyczna
Adrian Akerman
finalista
XXIII Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej
"Święci Apostołowie Piotr i Paweł
- urząd i charyzmaty w Kościele"

Bogna Haftka
I m. w etapie diecezjalnym
Ogólnopolski Konkurs 
Trójmiejski Turnirj Robotów

Bartłomiej Drozd
I m. w kategorii freestyle
STYPENDIA
NAZWAOSOBY
Stypendium w ramach projektu "Pomorskie - dobry kurs na edukację.
Program pomocy stypendialnej dla młodzieży szczególnie
uzdolnionej z obszarów województwa pomorskiego"

Adrian Akerman
Stypendium programu "Agrafka" dla młodzieży uzdolnionej
z powiatu tczewskiego i nowodworskiego
Adrian Akerman
Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2012/2013
Andżelika Janoszczyk
WOJEWÓDZKIE KONKURSY I OLIMPIADY
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIE
Igrzyska Akademii ETI – konkurs
o indeks ETI PG

Adrian Akerman
laureat
IX Pomorski Konkurs Matematyczny
Piotr Boderek
II m. w kategorii klas I LO
Pomorski Konkurs Chemiczny
"WYGRAJ INDEKS"

  Damian Grabowski
laureat
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny
"WYGRAJ INDEKS"

Klaudiusz Czudek
laureat
Odkrywamy Talenty na pomorzu – III edycja
Agata Kowalewska
wyróżnienie w finale głównym
XII Wojewódzki Przegląd Piosenki
Dziecięcej i Młodzieżowej
"Śpiewaj razem z nami"

Anna Pezała
Jan Stopka

III m. 
XXVIII Olimpiada
Wiedzy Ekologicznej

Kamila Abduchalimowlaureatka
INNE KONKURSY
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Konkurs literacki
„Wiedza o Cystersach”

Bogna Haftka
I m.
powiatowy
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"Kangur 2013"

Michał Bałdowski
Karol Giełdon
Krzysztof Szyjkowski

wyróżnienie
międzynarodowy
Liga Matematyczna
Klaudiusz Czudek
finalista
wojewódzki
IV Diecezjalny Konkurs Biblijny
Agata Turska
I m. 
diecezjalny
V Kociewski Konkurs Literacki
im. Romana Landowskiego

Agata Kowalewska
Bogna Haftka i Kajetan Wiśniewski

Bogna Haftka

I m. w kat. recytacje
wyróżnienie
III m. w kat. plastyka
regionalny
X Powiatowy Konkurs Ortograficzny
"Wiosenne dyktando"

Monika Wasielewska
I m. 
powiatowy
konkurs piosenki
Super Głos
Michał Martyniak
Anna Pezała
Filip Siuda

I m.
powiatowy
Regionalny Konkurs
Gwary Kociewskiej

Dorota Stopińska
I m. 
regionalny
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWAOSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
V Powiatowy Turniej Tańca
o puchar dyrektora
Zespołu Szkół Ekonomicznych
w Tczewie

Katarzyna Jonaczyk
i Paweł Waruszewski
oraz
Anna Styczyńska 
i Kamil Nowaczyk
I m.
w kategorii tańca towarzyskiego

powiatowy
XIII Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej
Kamil Nowaczyk
Mateusz Papis
Przemysław Burczyk
Cezary Kensicki
Szymon Kukuła
 Filip Żemajtis
 Karol Sosnowski
 Dominik Kaszubowski
Jacek Kaszubowski
 Jacek Wojciechowski
Daniel Mendak
 Michał Korsak
 Mikołaj Ambroziak
 Leszek Bagnucki
 Patryk Sielewicz
Jakub Świgoński
 Szymon Brykarczyk
 Michał Bałdowski

I m.
w kategorii koszykówki chłopców
powiatowy
Półfinał Wojewódzki
w koszykówce

Ambroziak Mikołaj
Burczyk Przemysław
Kaszubowski Dominik
Kensicki Cezary
Korsak Michał
Kukuła Szymon
Nowaczyk Kamil
Papis Mateusz
Sielewicz Patryk
Sosnowski Karol
Żemajtis Filip

III m.
w kategorii koszykówki chłopców

wojewódzki
V Powiatowy Turniej Tańca
o puchar dyrektora
Zespołu Szkół Ekonomicznych
w Tczewie

Katarzyna Jonaczyk (gim)
Emilia Żmuda (gim)
Aleksandra Jonaczyk (gim)
Marta Lewandowska (gim) 
Agata Klinkosz (gim)
Weronika Drewek (gim)
Paulina Mioduszewska 
Agata Muller
Kacper Lipski (gim)
 Łukasz Sycz

I m. w kat. tańca nowoczesnego
powiatowy
Turniej Piłki Siatkowej
o puchar dyrektora
Powiatowego Centrum Sportu
w Tczewie
(kat. dziewcząt rocznik 1993 i mł)


I m. 
powiatowy
2011/2012
STYPENDIA
NAZWAOSOBY
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Karol Giełdon
Stypendyści Funduszu Stypendialnego NSZZ "Solidarność"
Stefan Demski
Karol Giełdon

WOJEWÓDZKIE KONKURSY I OLIMPIADY
NAZWA OSOBYMIEJSCEOPIEKUN
Pomorski Konkursu Fizyczny „WYGRAJ INDEKS"
Stefan Demski
laureatJózef Madeja 
Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
"WYGRAJ INDEKS"

Bartłomiej Śledź
leureatAnna Samulewicz
INNE KONKURSY
NAZWAOSOBYMIEJSCESTOPIEŃ
VI Ogólnopolski Konkurs Fizyczny
Poszukiwanie Talentów 2012

Agnieszka Domalewska
nagroda Złoty Kwant
ogólnopolski
Konkurs Literacki
„Legenda o Cystersach”
Aleksandra Kraińska
I m.powiatowy
Konkurs „Wiedza o Cystersach”
Anna Grudzińska
I m.powiatowy
IV Powiatowy Konkurs Recytatorski
 im. Juliusza Słowackiego

Karol GiełdonI m.
powiatowy
XXX Ogólnopolski Konkurs Poezji i Prozy Frankofońskiej
im. Jerzego Lisowskiego

Mariusz WieseII m.ogólnopolski
V konkurs poezji śpiewanej poświęcony
poezji poetów polskich "Wielcy Nieobecni"

Paulina RogaczewskaIII m.
wojewódzki
IV Kociewski Konkurs Literacki
im. Romana Landowskiego
w kategorii recytacje

Karol Giełdon
Bogna Haftka
I m.
II m. 
kociewski
57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
 - eliminacje powiatowe

Paulina Rogaczewska
Mariusz Wiese
Kajetan Wiśniewski
I m.
wyróżnienie
powiatowy
Konkurs wiedzy o chemii oraz życiu i dokonaniach
Marii Skłodowskiej - Curie

Agnieszka Domalewska
Dominika Jakubek
Patryk Klusek

I m.miejski
Wojewódzki Turniej Wiedzy Ekologicznej
Kamila AbduchalimowI m.wojewódzki
X Konkurs literacko-przyrodniczy
organizowany przez Pracownie Edukacji Ekologicznej –
„Z ekologią za pan brat”

Bogna HaftkaI m.miejski
Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Piękna Polska cała, ale nasza ziemia najpiękniejsza"

Bogna HaftkaII m.wojewódzki
XVII Pomorski Festiwal Poetycki im. ks. Janusza
St. Pasierba w kategorii recytacji
Karol GiełdonI m. wojewódzki
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWAOSOBYMIEJSCESTOPIEŃ
Półfinał Województwa Pomorskiego
w koszykówce chłopców

Bagnucki Leszek
Burczyk Przemysław
Kensicki Cezary
Korsak Michał
Nowaczyk Kamil
Papis Mateusz
Sielewicz Patryk
Sosnowski Karol
Żemajtis Filip

III m. powiatowy
Tczewski Przegląd Talentów
– kategoria OPEN
grupa taneczna HEDVIGIS:
Anna Styczyńska,
 Emilia Żmuda (gim),
Katarzyna Jonaczyk (gim)
I m.
miejski
IV Powiatowy Turniej Tańca
o Puchar
Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych
– kategoria tańca towarzyskiego
Anna Styczyńska
Paweł Waruszewski
I m.powiatowy
III Powiatowy Turniej Tańca
o Puchar
Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych
– kategoria tańca nowoczesnego
Katarzyna Jonaczyk (gim)
Anna Styczyńska
Emilia Żmuda (gim)
II m.powiatowy
XII Powiatowa Liceliada Młodzieży Szkolnej 
w koszykówce chłopców

Leszek Bagnucki
Przemysła Burczyk
Cezary Kensicki
Michał Korsak
Kamil Nowaczyk
Mateusz Papis
Patryk Sielewicz
Karol Sosnowski
Łukasz Sycz
Filip Żemajtis
 

I m.powiatowy
Papieski Turniej Piłki Nożnej Szkół Katolickich
Diecezji Pelplińskiej
Drużyna piłkarska chłopcówII m. diecezjalny
2010/2011
  • Adrian Muller II m. w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Juniorów w Kick - Boxingu w kat. wag. 74 kg.

  • Jakub Janusz laureat, Jan Czapiewski, Patryk Kaschel finaliści Pomorskiego Konkursu Chemicznego „WYGRAJ INDEKS" organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

  • Alicja Ławrynowicz finalistka IV Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczne i Przyjazne Pomorze"

  • Anna Styczyńska, Paweł Waruszewski I m., Emilia Żmuda, Kamil Nowaczyk IV m., w kategorii taniec towarzyski, w III Powiatowym Turnieju Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Ks. Janusza St. Pasierba

  • Grupa taneczna II m., w kategorii taniec nowoczesny, w III Powiatowym Turnieju Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Ks. Janusza St. Pasierba 

  • Karol Giełdon I m. w kategorii recytacja, Paulina Rogaczewska I m. w kategorii wywiedziony ze słowa, Kamila Żach wyróżnienie w kategorii poezja śpiewana w eliminacjach powiatowych 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego 

  • Mariusz Wiese I m. w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Juliusza Słowackiego

  • Krzysztof Krzemiński finalista XXI Olimpiady Teologii Katolickiej "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia"

  • Adrianna Koszowska, Kamila Modliszewska Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych Start

  • Drużyna koszykówki chłopców w składzie: Bagnucki Leszek, Burczyk Przemysław, Jankowski Mariusz, Korsak Michał, Kensicki Cezary, Kulpa Krzysztof, Majewski Krzysztof, Nowaczyk Kamil, Papis Mateusz, Sosnowski Tomasz, Sycz Łukasz I m. w XI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców

2009/2010
  • Mateusz Kulewicz laureat Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ 2009/2010 i krajowym finalistą

  • Jasmin Materlik Finalistka Pomorskiego Konkursu Chemicznego „WYGRAJ INDEKS" organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

  • Stefan Demski, Krzysztof Krzemiński, Patryk Niewiadomski i Mariusz Wiese finaliści Ogólnopolskiego konkursu informatycznego INTERSIEĆ 2009/2010

  • Zofia Wojtysiak, Sylwia Ciesielska finalistki VI Olimpiady Języka Angielskiego organizowanej przez Regent College - Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Elblągu

  • Zofia Wojtysiak II m. w finale Regionalnego Konkursu z Języka Angielskiego „Pokaż nam język" i zdobyła indeks Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku

  • Zofia Wojtysiak finalistka okręgowego XXXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

  • Zofia Wojtysiak, Martyna Gawrońska, Patrycja Zielińska, Mateusz Makać laureaci konkursu literackiego "Jestem Europejczykiem, Polakiem, Pomorzaninem"

  • Zofia Wojtysiak - stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Mariusz Wiese - stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Zofia Wojtysiak - I m. w konkursie literackim "Jestem Europejczykiem, Polakiem, Pomorzaninem" w ramach projektu współfinansowanego przez Zarząd Główny ZK-P "Lech Bądkowski - patron społeczeństwa obywatelskiego"

  • Paulina Rogaczewska II m. w kategorii recytacja, Mariusz Wiese II m. w kategorii teatr jednego aktora, Marta Plath III m. w kategorii poezja śpiewana, Agata Sienkiewicz wyróżnienie w kategorii recytacja w eliminacjach powiatowych 55 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

  • Agata Sienkiewicz i Paulina Rogaczewska I m., Sylwia Riese II m. w kategorii recytacja, Mariusz Wiese I m. w kategorii monodram, Marta Plath I m. w kategorii poezja śpiewana w X Szkolnym Konkursie "Skrzydlate Słowa"

  • Jan Czapiewski - wyróżnienie w VI Pomorskim Konkursie Matematycznym

  • Bartłomiej Janusz, Mateusz Kulewicz, Filip Zywert laureaci Pomorskiego Konkursu Matematyczno - Fizycznego „WYGRAJ INDEKS" organizowanego przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

  • Mateusz Kulewicz, Michał Landowski I m. w III edycji konkursu "Przyrodnicze zmagania z ortografią" pod hasłem "ROWEROWYMI ŚCIEŻKAMI W ORTOGRAFICZNE ZAUŁKI"

2008/2009
  • Piotr Droszkowski, Przemysław Wojewódka laureaci Pomorskiego Konkursu Chemicznego „WYGRAJ INDEKS" organizowanego przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

  • Sylwia Ciesielska  III m. i indeks Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku w Regionalnym Konkursie z Języka Angielskiego "Pokaż nam język"

  • Zofia Wojtysiak I m., Katarzyna Śliwińska III m., Mateusz Kulewicz IV m., Sylwia Ciesielska V m. w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych

  • Katarzyna Śliwińska, Zofia Wojtysiak finalistki konkursu tłumaczeniowego JUVENES TRANSLATORES zorganizowanego przez Komisję Europejską we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej

  • Wojciech Zmudczyński i Patryk Gałąska laureaci Konkursu Filozoficznego zorganizowanego przez Koło Filozoficzne w Tczewie w porozumieniu i współpracy z Wydziałem Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, w nagrodę otrzymali indeks tejże uczelni

  • Filip Połom, Justyna Szcześniak, Wojciech Zmudczyński I m. w Powiatowym Konkursie Marynistycznym

  • Michał Landowski finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach organizowanego przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

  • Justyna Chudyka, Agata Krajnik, Paulina Liss i Błażej Nowaczyk laureaci I Kociewskiego Konkursu Literackiego im. Romana Landowskiego

  • Błażej Nowaczyk I m. w eliminacjach powiatowych 54. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

  • Mateusz Kulewicz finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „INTERSIEĆ 2009"

  • Patryk Niewiadomski finalista II Olimpiady „Bezpieczne i Przyjazne Pomorze"

  • Michał Landowski, Patryk Niewiadomski, Maciej Wojcieszak, Zofia Wojtysiak finaliści VI Powiatowego Konkursu Ortograficznego o Puchar Mistrza Ortografii zorganizowanego przez Collegium Marianum w Pelplinie

  • Aleksandra Czapiewska II m. w IX Ogólnopolskim Konkursie Kameralistyki Fortepianowej dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia

  • III m. w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Piłki Koszykowej chłopców klas pierwszych

  • Krzysztof Uwijała złoty medal w trójskoku Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Spale

  • Szkolne Koło Ratownictwa Medycznego I m. w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK i OC dla szkół ponadgimnazjalnych

2007/2008
  • Zofia Wojtysiak - stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Agnieszka Słyszewska laureatka Pomorskiego Konkursu Chemicznego „WYGRAJ INDEKS" organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

  • Paweł Kołodziejczyk laureat Pomorskiego Konkursu Matematyczno - Fizycznego „WYGRAJ INDEKS" organizowanego przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

  • Zofia Wojtysiak I m., Oskar Okuniewski II m., Paweł Kołodziejczyk III m., Sylwia Ciesielska, Maciej Kaszubowski, Jacek Litka V m. w VIII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych

  • Małgorzata Pobłocka, Joanna Szcześniak, Przemysław Wojewódka I miejsce w Powiatowym Konkursie Marynistycznym

  • Michał Landowski I m. w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Krąg

  • Paulina Liss i Błażej Nowaczyk I m. w I Kociewskim Konkursie Literackim im. Romana Landowskiego

  • Maciej Wojcieszak I m., Zofia Wojtysiak II m. w V Powiatowym Konkursie Ortograficznym o Puchar Mistrza Ortografii zorganizowanego przez Collegium Marianum w Pelplinie

  • Błażej Nowaczyk I m. w eliminacjach powiatowych 53. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

  • Maciej Liss III m. w XII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej zorganizowanym pod patronatem Jego Eminencji Księdza Kardynała Józefa Glempa Prymasa Polski

  • Agnieszka Słyszewska III m. Konkursie na Scenariusz Filmowy „Niezwykły zwyczajny świat" zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

  • Szkolne Koło Ratownictwa Medycznego I m. w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK i OC dla szkół ponadgimnazjalnych

2006/2007
  • Krzysztof Pobłocki laureat Pomorskiego Konkursu Matematyczno - Fizycznego „WYGRAJ INDEKS" organizowanego przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

  • Oskar Okuniewski I m., Paweł Kołodziejczyk II m., Jacek Komorowski III m. w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych

  • Joanna Chybzińska, Małgorzata Pobłocka laureatki Konkursu „Ja Europejczyk" pod przewodnictwem pani Olgi Krzyżanowskiej, pojechały w nagrodę na tygodniowy wyjazd edukacyjny do Parlamentu Europejskiego do Brukseli

  • Joanna Szcześniak finalistka I Olimpiady Mediewistycznej

  • Maciej Wojcieszak laureat historycznego konkursu fotograficznego pt. „Jesień pamięci" zorganizowanego przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej

  • Jacek Litka finalista Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-PLANETA

  • Dominik Pieczewski I m. w eliminacjach powiatowych i uczestnik Turnieju Wojewódzkiego 52. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

  • Bogusława Wiese III m. w kategorii juweniliów poetyckich XII Pomorskiego Festiwalu Poetyckiego im. Ks. Janusza Stanisława Pasierba

  • Szkolne Koło Ratownictwa Medycznego II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK i OC dla szkół ponadgimnazjalnych

2005/2006
  • Aleksandra Kołodziejczyk finalistka z przywilejami, Agnieszka Słyszewska i Barbara Żbik finalistki  XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

  • Jacek Litka I m. w  Konkursie Literackim „Legenda o Cystersach" w ramach Jarmarku Cysterskiego

  • Maciej Wojcieszak laureat XII Międzyszkolnego Konkursu Historycznego na opracowanie dokumentacji zabytku z Pomorza

  • Dominika Akermann, Monika Świeca finalistki XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej

  • Maja Przepierka III m. w Konkursie Fotograficznym pt. „Mój świat w fotografii czarno-białej" zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

  • Szkolne Koło Ratownictwa Medycznego III m. w Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK i OC dla szkół ponadgimnazjalnych

2004/2005
  • Maciej Domachowski laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez Oxford Educational International - London „Matematyka plus"

  • Igor Tomaszewski I m. w II Powiatowym Konkursie Ortograficznym o Puchar Mistrza Ortografii zorganizowanego przez Collegium Marianum w Pelplinie

  • Marta Lubieńska IV m. w konkursie j. niemieckiego „Pokaż nam język" organizowanym przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku

  • Jakub Krużycki finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej

2003/2004
  • Dorota Duszyńska „Najlepszą Maturzystką w roku szkolnym 2003/2004" uznaną przez Związek Nauczycielstwa Polskiego Okręgu Pomorskiego oraz Pomorskiego Kuratora Oświaty

  • Aleksandra Myszko III m. w II Powiatowym Konkursie Matematycznym

  • 2002/2003
    • Maciej Domachowski II m., Mateusz Jędrzejewski III m.w I Powiatowym Konkursie Matematycznym

    • Katarzyna Kroll laureatka II Konkursu Literacko - Ekologicznego pod hasłem: „Z ekologią za pan brat" zorganizowanego z okazji Dnia Ziemi, przez Pracownię Edukacji Ekologicznej Urzędu Miejskiego w Tczewie

    • Agnieszka Borzyszkowska i Rita Szweda III m. w V Ogólnopolskim Konkursie Historyczno - Literackim: „W hołdzie tym, co polegli na nieludzkiej ziemi"

    • Małgorzata Hegele I m. w XLVII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

    • Karolina Masowy I m. w VII Pomorskim Konkursie Recytatorskim im. Ks. Janusza Stanisława Pasierba w Pelplinie

    2001/2002
    • Tomasz Rudnik zwycięzca BIEGU SAMBORA

    Pozostańmy w kontakcie!

    Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w Tczewie

    ul. Wodna 6, 83-110 Tczew

    sekretariat@katolik-tcz.pl

    telefon: 58 - 530 10 61
    fax: 58 - 531 36 09, 58 - 728 50 42

    Projekt i wykonanie strony: Adrian Akerman