2019/2020
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWA

OSOBY

OSIĄGNIĘCIESTOPIEŃ




OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIESTOPIEŃ
Sztafetowe Biegi PrzełajoweAntoni Bucholc
Szymon Cieślik
Szymon Czechanowski
Maksymilian Doria - Dernałowicz
Stanisław Dubień
Igor Kalkowski
Maksymilian Liss
Karol Rosławski
Jakub Wierzbicki
Michał Woźniak
II m.miejski
2018/2019
OLIMPIADY I KONKURSY KURATORYJNE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Kuratoryjny Konkurs z Języka PolskiegoAgata Łodej
Urszula Szymańska
laureatka
finalistka
wojewódzki
Kuratoryjny Konkurs z Języka Niemieckiego Natalia Borsukowicz
Kamil Duszyński
finalistka
finalista
wojewódzki
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIA STOPIEŃ
Konkurs historyczny "Św.Jadwiga król Polski i patronka Tczewa"
Maciej Bonarski

Nadia Zielińska

I m.

II m.

miejski
Konkurs historyczny "Polskie drogi do niepodległości"Kacper Piskorski
Borys Szoła
Nadia Zielińska
III m.miejski
Konkurs historyczny "Tczew w czasie i przestrzeni"Maria StencelI m.miejski
III Festiwal Piosenki ObcojęzycznejJagoda Szoła
Maria Stencel
I m.
III m.
miejski
Konkurs matematyczny "Tczewskie potyczki matematyczne"
Amelia Węsierska

Zofia Pawłuszewicz

Amelia Węsierska
Urszula Szymańska
Zofia Pawłuszewicz

I m.
III m.


I m. w konkursie drużynowym


miejski
25 powiatowy konkurs "Ośmiu Wspaniałych"Kinga Listewniklaureatkapowiatowy
V Konkurs Wiedzy "Św. Jadwiga królowa nauk"
język angielski
biologia
chemia
język polski

Maja Chrobak
Zofia Pawłuszewicz
Urszula Szymańska
Nadia Zielińska
laureacipowiatowy
Szkolny konkurs historyczny "Plakat o Konstytucji 3 maja"Aleksander Kolanowski
Maciej Wysocki
Filip Zalewski
I m.szkolny
"Nasi święci patroni" - I szkolny konkurs recytatorski
Julia Rogosz
Jakub Kussowski
Maciej Pezała

Antonina Grzybek
Agnieszka Kolanowska
Kacper Piskorski
Maciej Wysocki
Filip Zalewski

Laura Główczewska
Julia Jarkuszewicz
Natalia Laskowska
Maria Studena


I m.


II m.




III m.


szkolny
XVII Wojewódzki Konkurs AntycznyBorys SzołaIII m.wojewódzki
Konkurs plastyczny "Czym dla Ciebie jest wolność i Solidarność"Maria Stencel
Weronika Stocka
II m.

III m.

miejski
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019Maksymilian Brzozowski
Jakub Drejka
Magdalena Drejka
Sebastian Ossowski
Paweł Simirski
Amelia Węsierska
wyróżnieniemiędzynarodowy
Konkurs chemiczny "Skłodowska Górą"Urszula Szymańskalaureatkapowiatowy
Konkurs historyczny "Św. Jadwiga którowa i patronka narodów"Monika Pizon
Maria Stencel
Michał Chrzanowski
I m.
II m.
III m.
szkolny
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu U14 kobietZuzanna Grzywińska
wicemistrzostwo w zespole
tytuł - mistrzyni strzelców
ogólnopolski
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewczątAleksandra Baza
Magdalena Drejka
Patrycja Herold
Anna Jeske
Maria Kropidłowska
Julia Miler
Katarzyna Waszinska
Amelia Węsierska
Helena Sykulska
I m.miejski
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewczątAleksandra Baza
Magdalena Drejka
Patrycja Herold
Anna Jeske
Maria Kropidłowska
Julia Miler
Katarzyna Waszinska
Amelia Węsierska
Helena Sykulska
II m.powiatowy
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców
Szymon Cieslik
Łukasz Malicki
Miłosz Parka
Jonatan Paszkiewicz
Kacper Piskorski
Mateusz Popielarczyk
Mateusz Serafin
Mirosław Szitenchelm
Szymon Urban
Borys Zezula
II m.miejski
Zawody Wędkarskie o "Puchar Dyrektora Katolika
Jan Rozumek

Marcin Pezała

I m.

II m.

powiatowe
2017/2018
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
X Festiwal Twórczości im. Romana LandowskiegoKarolina Krasińska
III m.
powiatowy
Konkurs z języka angielskiego Amazing English Speaking Countries
Klasa IV:
Monika Pizon
Jan Ciesielski
Maria Studena
Jakub Kussowski
Klasa VII:
Olga Pytka
Kornelia Poskrobko
Aleksandra Szulik
Zuzanna Laskowska

I m.
I m.
II m.
II m.

I m.
II m.
III m.
wyróżnienie
szkolny
Konkurs historyczny "Św. Jadwiga patronka szkoły"
Juliusz Boleski
Jan Ciesielski
Maria Lewandowska
Maria Łopata
Maria Studena
I m.
szkolny
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
X Powiatowy Turniej Tańca o Puchar Dyrektora ZSE w Tczewie
Maria Lewandowska
Zuzanna Wędzikowska
Amelia Węsierska
Nadia Zielińska
I m.
powiatowy
Drużynowe Biegi Przełajowe na dystansie 2000 m.
Karol Adamczyk
Hubert Draszyński
Norbert Łabudzki
Jakub Machlik
Bartłomiej Wełniak
III m.
miejski
XIII Miejski Konkurs Języka Angielskiego
Jakub Szuciak
II m.
miejski
Tczewski Konkurs Recytatorski "Mój ulubiony wiersz"
Monika Holz
III m.
miejski
Pozostańmy w kontakcie!

Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w Tczewie

ul. Wodna 6, 83-110 Tczew

sekretariat@katolik-tcz.pl

telefon: 58 - 531 36 09
fax: 58 - 531 36 09, 58 - 728 50 42

Projekt i wykonanie strony: Adrian Akerman