2017/2018
OLIMPIADY I KONKURSY KURATORYJNE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIECIA
STOPIEŃ
XIII Olimpiada Matematyczna Juniorów 2017/2018
Jan Tryka
Paweł Sadowski
laureat
finalista
ogólnopolski
Kuratoryjny Konkurs z Matematyki
Jan Tryka
Paweł Sadowski
laureat
laureat
wojewódzki
Kuratoryjny Konkurs z Chemii
Konrad Łengowski
laureat
wojewódzki
Kuratoryjny Konkurs z Języka Niemieckiego
Jan Tryka
Patrycja Przybylska
laureat
finalistka
wojewódzki
Kuratoryjny Konkurs z Języka Polskiego
Amelia Ziemann
finalistka
wojewódzki
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
X Festiwal Twórczości im. Romana Landowskiego
Olga Gniewkowska
I m.
(w kategorii prace plastyczne)
powiatowy
XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Wiosenne dyktando”
Alicja Błaszkowska
Amadeusz Brzozowski
I m.
nagroda dyrektora Collegium Marianum
powiatowy
IX Konkurs Biblijny
Amadeusz Brzozowski
Urszula Szymańska
Jakub Gryncewicz
Hanna Skoworotko
laureaci

finaliści
wojewódzki
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
Miejskie Zawody w Tenisie Stołowym
Paweł Sadowski
Mirosław Szitenhelm
Julia Herold
Patrycja Herold
Oliwia Szczepańska
I m.

III m.

miejskie
Powiatowe Zawdy w Tenisie Stołowym
Paweł Sadowski
Mirosław Szitenhelm
II m.
powiatowy
X Powiatowy Turniej Tańca o Puchar Dyrektora ZSE w Tczewie
Wiktoria Maliszewska
Zuzanna Zielińska
I m.
powiatowy
Drużynowe Biegi Przełajowe na dystansie 2000 m.
Karol Adamczyk
Hubert Draszyński
Norbert Łabudzki
Jakub Machlik
Bartłomiej Wełniak
III m.
miejski
Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej (kwiecień)
Norbert Łabudzki
Zofia Jellonek
Mateusz Lippke
Hubert Draszyński
I m. 1000 m.
II m. 1000 m.
III m. 100 m.
III m. 300 m.
miejski
Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej (maj)
Mateusz Lippke
Norbert Łabudzki
Julia Szulc
II m. 100 m. i 300 m.
II m. 1000 m.
III m. 600 m.
miejski
2016/2017
OLIMPIADY I KONKURSY KURATORYJNE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
Kuratoryjuny Konkurs z MatematykiJan Trykalaureatwojewódzki
Kuratoryjny Konkurs z ChemiiKonrad Łęgowski 
Mateusz Dziewiątkowski
Patrycja Pliszka
laureat
finalista
finalistka
wojewódzki
Kuratoryjny Konkurs z InformatykiPaweł Sadowskifinalistawojewódzki
Kuratoryjny Konkurs z BiologiiKonrad Duszyński
Zuzanna Jutrzenka
finaliściwojewódzki
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Pomorska Liga Zadaniowa z kompetencji społecznych w ramach projektu "Zdolni z Pomorza"Miłosz Parka
laureat I m.
powiatowy
Pomorska Liga Zadaniowa z matematyki w ramach projektu "Zdolni z Pomorza"Jan Trykalaureat I m.powiatowy
Pomorska Liga Zadaniowa z chemii w ramach projektu "Zdolni z Pomorza"Konrad Łęgowski
Jan Tryka
finaliściwojewódzki
Kangur Matematyczny 2017Paweł Sadowski
Jan Tryka

Jacek Kalkowski
Łukasz Kwiatkowski
Maciej Łada
Wojciech Włodarczyk
wynik bardzo dobry


wyróżnienie


międzynarodowy
Trójmiejski Turniej Robotów 2017Jakub Bonk
Maksymilian Osowski
Paweł Sadowski
Jakub Sinkiewicz
II m. ogólnopolski
IX Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana LandowskiegoJakub LewandowskiIII m. 
(kategoria - recytacje finałowe)
powiatowy
XIV Powiatowy Konkurs OrtograficznyAmelia Ziemann
Alicja Błaszkowska
I m. 
III m.
powiatowy
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Mieszkamy nad Wisłą"Zuzanna BonkI m.powiatowy
Powiatowy Konkurs o Krajach Anglosaskich "Culture Genius"Kacper NawójII m.powiatowy
Konkurs Matematyczny "Od szkolniaka do żaka"Jan TrykaI m.wojewódzki
Konkurs Recytatorski "Mój ulubiony wiersz"Jakub Lewandowski
Zuzanna Bonk
Zofia Szweda
I m.
II m.
III m.
miejski
Konkurs Plastyczny "Ilustracja do mojej ulubionej książki"Marta Przytuła
Jakub Lewandowski
Ada Dey
I m.
II m. oraz nagroda publiczności
III m.
powiatowy
Miejski Konkurs EkologicznyKonrad DuszyńkiI m.miejski
III Powiatowa Gimnazjada Wiedzy
chemia
geografia

historia
język angielski
język polski
matematyka


Mateusz Dziewiątkowski
Małgorzata Ackermann
Jakub Lewandowski
Łucja Sykulska
Julia Niedzielska
Zuzanna Tandecka
Patrycja Pliszka

laureacipowiatowy
IX Powiatowy Konkurs Recytatorski
im. Juliusza Słowackiego
Zuzanna BonkI m.powiatowy
XI Konkurs o KociewiuOskar Makowski
Maja Milczarek
Patryk Sińczuk
II m.powiatowy
XIII Międzygimnazjalny Konkurs "Polubić Nauki Ścisłe"Konrad Duszyński
Konrad Łęgowski
Jan Tryka
I m.miejski
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie ZiemnymKacper NawójIII m.wojewódzki
XVIII Miejska Gimnazjada Młodżierzy Szkolnej
(siatkówka dziewczęta)
Małgorzata Cholc
Marta Grzesik
Julia Grzybek
Zofia Jellonek
Anna Jeske
Weronika Kłosowska
Zuzanna Krakowska
Zofia Link
Dagmara Pelowska
Julia Purcelewska
Oliwia Szczepańska
Julia Szulc
I m.miejski
XVIII Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej
(siatkówka chłopcy)
Jan Dzięcielski
Adam Hardt
Norbert Łobudzki
Kacper Mazurowski
Michał Paciorek
Jakub Okrój
Wojciech Ossowski
Bartosz Rasławski
Krystian Szymczak
Ignacy Wendt
Paweł Wołoszyk
III m.miejski
XVIII Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej (drużynowe biegi przełajowe chłopców)Karol Adamczyk
Norbert Łobudzki
Oskar Makowski
Wojciech Ossowski
Patryk Sinczuk
Paweł Wołoszyk
Borys Zezula
II m.miejski
XVIII Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej (drużynowe biegi przełajowe dziewcząt)
Zuzanna Bonk
Zofia Jellonek
Zofia Krzeszowiec
Julia Szulc
II m.
miejski
XVIII Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej (drużynowe biegi przełajowe chłopców) Karol Adamczyk
Norbert Łobudzki
Oskar Makowski
Wojciech Ossowski
Patryk Sinczuk
Paweł Wołoszyk
Borys Zezula
II m.powiatowy
XVIII Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej (indywidualne biegi przełajowe dziewcząt)
Zuzanna BonkIII m. powiatowy
Miejska Drużynowa Gimnazjada w Tenisie StołowymJakub Federowicz
Paweł Sadowski
I m.miejski
Powiatowa Gimnazjada w Badmintonie Jakub Federowicz
Jakub Okrój
II m.powiatowy
Międzygimnazjalne Zawody w Piłkę Nożną Adam Hardt
Mateusz Lippke
Filip Madeja
Jakub Okrój
Miłosz Parka
Bartosz Rasławski
Łukasz Malicki
Kacper Mazurowski
Ignacy Wendt
Mirosław Szitenhelm
Borys Zezula
II m. miejski
XVIII Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Siatkówka Plażowa - chłopcyAdam Hardt
Ignacy Wendt
III m.miejski
Zawody Wędkarskie "O puchar dyrektora Katolika"Michał WyczlingII m. miejski
2015/2016
NAGRODA PREZYDENTA MIASTA TCZEWA W RAMACH PROGRAMU WSPIERANIA EDUKACJI UZDOLNIONYCH DZIECI I MŁODZIEŻY 
Mateusz Kowalski
OLIMPIADY I KONKURSY KURATORYJNE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Kuratoryjny Konkurs z HistoriiAdam Leczkowskilaureatwojewódzki
Losy żołnierza i oręża polskiegoAdam Leczkowski
Mikołaj Misiewicz
Maksymilian Sykulski

Piotr Struczyński
laureaci


finalista
ogólnopolski
Kuratoryjny Konkurs z Języka NiemieckiegoChantalle Luchowska
Jan Tryka
Paweł Tumialis
finaliściwojewódzki
Kuratoryjny Konkurs z GeografiiAdam Leczkowski
Piotr Struczyński
finaliściwojewódzki
Kuratoryjny Konkurs z BiologiiWeronika Kaczorowskafinalistkawojewódzki
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
VIII Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana LandowskiegoDaria Dang
Jakub Lewandowski
Filip Maliszewski
I m.
II m.
wyróżnienie
powiatowy
VIII Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana LandowskiegoDaria DangIII m.wojewódzki
II konkurs Wiedzy o TczewieWiktoria Kaczmarska
Laura Szewel
Kornelia Wołoszyk
Michał Jakubek
Mateusz Wypych
I m.

II m.
szkolny
Powiatowy Gimnazjalny Konkurs Recytatorski
Poezji Grzegorza Ciechowskiego
Zuzanna BonkI m.powiatowy
XVII Miejski Konkurs Ekologiczny Weronika KaczorowskaI m.miejski
Tczewski Konkurs Recytatorski "Mój ulubiony wiersz"Zuzanna Bonk
Daria Dang
I m.
II m.
miejski
XIV Wojewódzki Konkurs AntycznyZuzanna Jutrzenka
Filip Maliszewski
III m. wojewódzki
Matematyka w fizyceAndrzej Pióro
Adam Leczkowski
Jan Bukowski

I m.
II m.
IV m.

wojewódzki
Konkurs projektów naukowych Pokaż nam swoją pasję - "Zwierzęta egzotyczne w domu"Oskar MakowskiI m. powiatowy
Konkurs projektów naukowych Pokaż nam swoją pasję - "Neurobiologia Miłości"Zuzanna Bonk
Zuzanna Zabrocka
Martyna Warnke
III m.powiatowy
Konkurs projektów naukowych Pokaż nam swoją pasję - "Dron wodny" (lego i opragramowanie)Jan Bukowski
Adam Januszkiewicz
Adam Leczkowski
Mikołaj Misiewicz
Andrzej Pióro
Aleksander Ziółkowski
III m.powiatowy
II Powiatowa Gimnazjada Wiedzy
biologia
chemia i fizyka
historia
język angielski
język polski


Mateusz Kowalski
Piotr Struczyński
Mikołaj Misiewicz
Andrzej Pióro
Grzegorz Dombrowski

laureacipowiatowy
Miejski Konkurs z języka angielskiegoAndrzej Pióro
Julia Niedzielska
Konrad Łęgowski
Marianna Jędrych
I m.
II m.
III m.
III m.
miejski
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2016"Jan Tryka
Wojciech Włodarczyk
Julia Neumann
wynik: bardzo dobry
wynik: bardzo dobry
wyróżnienie
międzynarodowy
Historia w twórczości Henryka SienkiewiczaFilip Maliszewski
Ada Dey
Małgorzata Ackermann
I m.
II m.
III m.
powiatowy
IX Powiatowy Turniej Talentów TeatralnychMarianna Jędrych
Weronika Kaczorowska
Zuzanna Bonk
Patrycja Ciepiałowska
Daria Dang
Maria Deptulska
Anna Grzegorzewska
Miłosz Kondziela
Monika Kopecka
Mateusz Kowalski
Piotr Luszuk
Julia Neumann
Julia D. Neumann
Weronika Sobecka
Marianna Wołoszyk
Jakub Żemajtis

Katarzyna Cholc
Agnieszka Bucka
Kamelia Hetko
Jakub Jellonek
Paweł Latocha
Zofia Lubowiecka
Katarzyna Paździerska
Zuzanna Polaka
Karol Połom
Patryk Szlicht

I m.
















II m.
powiatowy
Konkurs Polubić Nauki ŚcisłeJan Bukowski
Adam Januszkiewicz
Andrzej Pióro
I m.miejski
XXI Pomorski Festiwal Poetycki im. ks. Janusza St.PasierbaJakub LewandowskiIII m.
(kategoria recytacja)
wojewódzki
XVII Wielkie DyktandoMarianna WołoszykII m.miejski
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIASTOPIEŃ
Halowe Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie ZiemnymJakub Federowicz
V m.ogólnopolskie
Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w siatkówkęMarta Grzesik
Julia Grzybek
Weronika Kłosowska
Zuzanna Krakowska
Zuzann Krupa
Julia Neumann
Julia D. Neumann
Weronika Pestka
Maria Sobiecka
Weronika Szlagowska
I m.miejski
VIII Powiatowy Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół EkonomicznychZofia Lubowiecka
Jakub Żemajtis
I m.
(taniec towarzyski dla początkujących)
powiatowy
VIII Powiatowy Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych
Zuzanna BonkI m.
(taniec latynoamerykański)
powiatowy
VIII Powiatowy Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych
Jakub ŻemajtisI m.
(taniec towarzyski standardowy dla zaawansowanych)
powiatowy
VIII Powiatowy Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół EkonomicznychJakub Żemajtispuchar dla najlepszej pary w kategorii taniec towarzyski dla zaawansowanychpowiatowy
Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkowąMarta Grzesik
Julia Grzybek
Weronika Kłosowska
Zuzanna Krakowska
Zuzanna Krupa
Julia Neumann
Julia D. Neumann
Weronika Pestka
Maria Sobiecka
Weronika Szlagowska
I m.miejski
Miejski Turniej w Piłce NożnejJacek Gdaniec
Adam Hardt
Bartosz Kochanowski
Mateusz Kowalski
Kacper Kraska
Konrad Lengier
Julian Lippke
Mateusz Lippke
Kamil Łozowicki
Kacper Mazurowski
Patryk Szlicht
Paweł Tumialis
Ignacy Wendt
II m.miejski
Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w tenisie ziemnymJakub Federowicz
Konrad Łęgowski
Jakub Okrój

Katarzyna Ewald

I m.
(gra drużynowa)

III m.
(gra indywidualna)
miejski
Miejska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce plażowejZuzanna Krupa
Weronika Szlagowska
I m.miejski
I Zawody WędkarskieMikołaj Eron
Kacper Mazurowski
II m.
III m.
szkolne
2014/2015
STYPENDIA
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego
w ramach projektu
"Pomorskie - dobry kurs na edukację" 
Adrianna Błażek
laureatka
KURATORYJNE KONKURSY WOJEWÓDZKIE 
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
XIII Wojewódzki Konkurs
Wiedzy o Francji

Michał Dzięcielski
Dominik Brzozowski
Zuzanna Rezmer
Wiktoria Szulik
laureaci
Wojewódzki Konkurs
z Języka Angielskiego

Aleksandra Chojnacja
laureatka
Wojewódzki Konkurs
z Matematyki

Mikołaj Bartoszewski
laureat
Wojewódzki Konkurs
z Języka Polskiego

Agata Bonk
Sara Szczuka
laureatka
finalistka
Wojewódzki Konkurs
z Geografii

Wiktoria Szulik
Agata Bonk
finalistki

Wojewódzki Konkurs
z Historii

Agata Bonk
Mateusz Kowalski
Adam Leczkowski
finaliści
Wojewódzki Konkurs
z Chemii

Agata Bonk
Mikołaj Bartoszewski
finaliści
Wojewódzki Konkurs
z Biologii

Agata Bonk
finalistka
X Megaolimpiada Wiedzy
z Chemii

Mikołaj Bartoszewski
laureat
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
VII Festiwal
Twórczości Kociewskiej

Joanna Lewandowska



Sara Szczuka
Joanna Lewandowska
I m.
(kategoria plastyka)
III m.
(kategoria recytatorska)

II m.

III m.

miejski
IX  Regionalny Konkurs Recytatorski
Twórczości Karola Wojtyły
w kategorii szkół gimnazjalnych

Sara Szczuka
II m. (recytacje)
regionalny
Konkurs recytatorski
poezji Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II

Jakub Lewandowski
I m.
miejski
konkurs fotograficzny
"Ja i moja rodzina w obiektywie"

Zuzanna Sadowska
Łucja Bogdanowicz

I m.
II m.
powiatowy
Konkurs wiedzy o Tczewie
Zofia Gudzińska
Konrad Duszyński
Klaudia Kosycarz

I m.
szkolny
VII Międzygimnazjalny
Konkurs Poezji i Piosenki Angielskiej

Maria Sobiecka
I m.
miejski
VII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy
o Krajach Anglosaskich "Culture Genius"

Aleksandra Chojnacka
II m.
powiatowy
XIII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Antycznej
Zuzanna Jutrzenka
Filip Maliszewski

II m.
wojewódzki
Tczewski Konkurs Recytatorski
"Mój ulubiony wiersz"

Daria Dang
I m.
miejski
I Powiatowa Gimnazjada Wiedzy
j.polski
chemia

Sara Szczuka
Agata Bonk
laureatkipowiatowy
XI Międzygimnazjalny Konkurs
"Polubić nauki ścisłe"

Agata Bonk
Mikołaj Bartoszewski
Jan Drozd

I m.
miejski
Konkurs Biblijny Diecezji Pelplińskiej i Toruńskiej
Agata Bonk
II m. 
wojewódzki
Powiatowa Gimnazjada Wiedzy
Agata Bonk
II m. 
powiatowy
XVI Wielkie Dyktando
Grzegorz Dombrowski
I m.
miejski
Wojewódzki
konkurs historyczny
"Losy żołnierza
i dzieje oręża polskiego"

Maksymilian Sykulski
laureat
wojewódzki
"Szkoła marzeń"
konkurs organizowany przez Senat RP

Jakub Lewandowski
laureat
ogólnopolski
Konkurs fizyczny
"Lwiątko 2015"

Piotr Struczyński
laureat
ogólnopolski
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
XII Turniej Tańca Sportowego Grand Prix Polski
Mława OPEN

Adrianna Głowacka
I m. 
ogólnopolski
Mistrzostwa Tczewa
w halowej piłce nożnej

Kacper Mazurowski
Sergiusz Mąkosa
Mateusz Kowalski
Patryk Szlicht
Paweł Szulik
Filip Zezula
Jakub Zezula

I m. 
miejski
XVI Gimnazjada
Młodzieży Szkolnej Koszykówka - chłopcy

Gimnazjum Katolickie
II m. 
miejski
Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej
Weronika Szlagowska
Marta Grzesik
Zuzanna Krakowska
Julia Grzybek
Weronika Kłosowska
Weronika Ciapka
Martyna Wyczling
Aleksandra Wasielewska
Marcela Zielińska

III m. 
powiatowy
Powiatowy Turniej Sportowy w kategorii piłka nożna
Gimnazjum Katolickie
III m.
powiatowy
Miejska Gimnazjada
w lekkoatletyce

Wojciech Landowski
rzut dyskiem

I m.
miejski
Miejska Gimnazjada
w lekkoatletyce

Weronika Szlagowska
skok wzwyż

I m.
miejski
VII Powiatowy Turniej Tańca
Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

Zuzanna Bonk
III m.
(taniec towarzyski zaawansowany)

powiatowy
Mistrzostwa Tczewa
w Tenisie Ziemnym dziewcząt

Katarzyna Ewald
III m.
miejski
Miejska Gimnazjada
(piłka plażowa)

Marta Grzesik
Weronika Szlagowska

I m.
miejski
Powiatowym Finale Piłki Plażowej Dziewcząt 
Marta Grzesik
Weronika Szlagowska

III m.
powiatowy
Miejska Gimnazjada
(piłka siatkowa)

Kacper Kraska
Karol Linda

II m.
miejski
X Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Foxoringu
Maria Deptulska
I m.
międzynarodowy
2013/2014
KURATORYJNE KONKURSY WOJEWÓDZKIE 
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
Wojewódzki Konkurs
Języka Polskiego

Aleksandra Chojnacka
laureatka
Wojewódzki Konkurs
Biologiczny
Aleksandra Chojnacka
Szymon Szałapata
laureatka
finalista
Wojewódzki Konkurs
Fizyczny

Maciej Pióro
laureat
Wojewódzki Konkurs
Informatyczny

Maciej Pióro
finalista
Wojewódzki Konkurs
Języka Niemieckiego

Magdalena Warnke
finalista
Wojewódzki Konkurs
Języka Angielskiego

Maciej Michałowski
Maciej Pióro
finaliści
Wojewódzki Konkurs
Matematyczny

Mikołaj Bartoszewski
Maciej Pióro
finaliści
Wojewódzki Konkurs 
Geograficzny

Agata Bonk
finalistka
Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Piotr Struczyński
Maksymilian Sykulski
laureaci
KONKURSY TEMATYCZNE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
Konkurs recytatorski
poezji Karola Wojtyły
- bł. Jana Pawła II

Ignacy Liss
Szymon Szałapata
I m.
wyróżnienie
miejski
VI Kociewski Konkurs Literacki
im. Romana Landowskiego
Sara Szczuka
II m. (recytacje)
regionalny
VI Międzygimnazjalny
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglosaskich
"Culture Genius"

Wiktoria Szulik
II m.powiatowy
XI Powiatowy Konkurs Ortograficzny
Najpiękniejsze Wiosenne Dyktando

Sara Piotrowicz
Julia Neumann

I m.
powiatowy
Powiatowy Konkurs Poetycki
"Radość pisania"

Adam Leczkowski
I m.
powiatowy
II Wojewódzki Konkurs Recytatorski
"Wierzyć w siebie"
poświęcony twórczości
Karola Wojtyły

Sara Szczuka
I m.
wojewódzki
Konkurs Poezji Anglojęzycznej
Ignacy Liss
I m. 
miejski
XIV Wojewódzki Międzygimnazjalny Konkurs
Poezji i Prozy Niemieckiej
w kategorii scenki teatralne 
Oliwia Cyganowska
Marta Komar
Zuzanna Ostrowska
Sara Piotrowicz
Julia Piorun
I m. 
wojewódzki
XIV Wojewódzki Międzygimnazjalny Konkurs
Poezji i Prozy Niemieckiej
w kategorii recytacja
Sara Szczuka
III m.
wojewódzki
III Ogólnopolski Konkurs Literacki
na baśń o tematyce morskiej

Adam Leczkowiski
IV m.
ogólnopolski
Tczewski Konkurs Recytatorski
"Mój ulubiony wiersz"

Daria Dang
II m.
miejski
I Konkurs 
"Matematyka w fizyce"

Maciej Pióro
I m.
wojewódzki
XII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji
"Prowansja-Lazurowe Wybrzeże"

Michał Dzięcielski
Karol Prabucki 

II m.
wojewódzki
Konkurs wiedzy o książce
Aleksandra Kamińskiego
"Kamienie na szaniec"

Magdalena Warnke
I m.
wojewódzki
XIX Pomorski Festiwal Poetycki
im. ks. Janusza St. Pasierba

Sara Szczuka
II m.
nagroda
Marszałka Województwa Pomorskiego

wojewódzki
X Międzygimnazjalny Konkurs
"Polubić nauki ścisłe"

Maciej Pióro
Maciej Pezała
Bartosz Sieńkowski

I m.
miejski
II Międzygimnazjalny
Turniej Pierwszej Pomocy

Weronika Drewek
Marcelina Średniawska
Julia Ziółkowska

I m.
miejski
Międzynarodowy Konkurs
"Kangur Matematyczny"

Mikołaj Bartoszewski
Weronika Kaczorowska
Maciej Pióro
Magdalena Warnke
wyróżnienie
międzynarodowy
Miejski Konkurs Języka Angielskiego
Maciej Pióro
Maciej Michałowski

I m.
II m.

miejski
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWA
OSOBY
OSIĄGNIĘCIA
STOPIEŃ
XV Wojewódzka Gimnazjada
w Indywidualnej Lekkoatletyce

Maria Deptulska
I m. 
wojewódzki
Międzyszkolne Zawody
w Siłowaniu na Rękę i Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Natalia Lubińska
II m.
(siłowanie na rękę)

powiatowy
2012/2013

* Mateusz Karcz laureat, Maciej Pióro finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki

* Grzegorz Zaprawa finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

* Magdalena Radziszewska, Weronika Wilczek finalistki Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

* Jakub Wyka finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

* Maciej Chrzanowski laureat, Mateusz Karcz finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

* Magdalena Radziszewska, Mateusz Karcz, Patryk Rogaczewski finaliści Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

* Karol Koliński, Maciej Pióro finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

* Wojciech Langowski 9  zawodnikiem w  Polsce  w rzucie dyskiem w swojej kategorii wiekowej

* Bogumił Błaszkowski I m. w konkursie recytatorskim Poezja Karola Wojtyły - bł. Jana Pawła II

* Joanna Lewandowska I m. Maria Giełdon II m. w kategorii recytacje (poezja), Sara Szczuka I m. w kategorii recytacje (proza)  w V Kociewskim Konkursie Literackim im. Romana Landowskiego

* Weronika Drewek, Paweł Borkowski laureaci Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Jesień na Kociewiu"

* IV m. za udział w programach ekologicznych obejmujących zbiórkę surowców wtórnych: Moje miasto bez odpadów, Zakręcone odkręcone, Recykling w mojej szkole

* Magdalena Radziszewska III m. w V Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglosaskich "Culture Genius"

* Nikodem Bogdański nagroda Wojewody Pomorskiego Pana Michała Owczarczaka w VI Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Krajobrazy i architektura świata"

* Ignacy Liss II m. w mejskim V Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Anglojęzycznej

* Sara Szczuka I m. w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Juliusza Słowackiego

* Sara Szczuka II m., Michalina Jóźwiak III m., Szymon Szałapata III m. w Tczewskim Konkursie Recytatorskim "Mój ulubiony wiersz"

* Maciej Pióro I m., Karol Koliński II m. w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego

* Martyna Rogowska, Bartosz Sieńkowski, Szymon Szałapata udział w I etapie konkursu "My Europejczycy, czyli Pomorskie w Unii - konkurs wiedzy dla gimnazjalistów

* Nikodem Bogdański I m. w IV Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Światłem malowane"

* Deesis II m. w XII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewaj razem z nami"

* Szkolna Grupa Ratownictwa Medycznego II m. w Międzygimnazjalnym Turnieju Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

* Mikołaj Bartoszewski, Marta Chrzanowska, Maciej Pióro wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2013"

* Krzysztof Bartoszewski I m. w XIV Wielkim Dyktandzie i zdobycie pióra Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Tczewie

* Maciej Pióro II m., Mikołaj Bartoszewski III m. w wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Jantar"

* Magdalena Fabich, Maciej Chrzanowski, Jakub Wyka III m. w IX Międzygimnazjalnym Konkursie "Polubić nauki ścisłe"

* Sara Szczuka wyróżnienie w kategorii recytacje w XVIII Pomorskim Festiwalu Poetyckim im. ks. Janusza St. Pasierba 

2011/2012
OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIAOPIEKUN
Informatyka
Organizator - MEN, Stowarzyszenie TALENT
Adrian Akerman
laureatBarbara Fandrejewska
Matematyka
Organizator - Komitet Główny Olimpiady Matemtycznej, MEN
Michał KukułalaureatBożena Klein
WOJEWÓDZKIE KONKURSY KURATORYJNE
PRZEDMIOT
LAUREACIFINALIŚCIOPIEKUN
matematyka
Michał Kukuła
Bożena Klein
informatyka
Adrian Akerman
Mateusz Karcz

Barbara Fandrejewska
chemia

Zuzanna GogulskaAnna Labudda
historia
Michał Kukuła
Grzegorz Zaprawa
Kamila Wojciechowska
geografia
Michał Kukuła
Szymon Brykarczyk
Paweł Pająkowski
Iwona Świgońska
j. polski

Michał Kukuła
Joanna Drozd
j. angielski

Michał Kukuła
Tomasz Pepliński
Magdalena Paczkowska
biologiaZuzanna Gogulska
Anna Kopczyńska
Michał Kukuła
Katarzyna Świątkowska
Anna Samulewicz
 INNE KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIAORGANIZATOROPIEKUN
Konkurs Robotyki Robo Lions Arena
Bartłomiej Drozd
Karol Kopka
Maciej Schleser (LO)
Matusz Zawiślak
I m. w kategorii gimnazjumPJWST w Gdańsku,
Zespół Szkół Łączności - Gdańsk
Marcin Krzemiński
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
”Kangur Europejski"
Michał Kukuła
Zuzanna Rinc
laureat
wyróżnienie
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych oraz
Wydział Matematyki i Informatyki
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
w Toruniu
Bożena Klein
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
”Kangur Europejski”
Magdalena Warnke
Krzysztof Szyjkowski
Maciej Chrzanowski
Jakub Wyka
wyróżnieniaTowarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych oraz
Wydział Matematyki i Informatyki
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
w Toruniu
Daria Listewnik





Beata Kaszubowska
XXX Ogólnopolski konkurs Prozy i Poezji Frankofońskiej
Mariusz WieseII m. 
Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej
w Warszawie
Iwona Piskorska
INNE KONKURSY WOJEWÓDZKIE I REJONOWE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIAORGANIZATOROPIEKUN
Wojewódzki konkurs ekologiczny
Zuzanna Gogulskalaureatka
Gimnazjum Jezuitów wraz
z Centrum Kształcenia Nauczycieli w Gdańsku
Katarzyna Świątkowska
VIII Pomorski Konkurs Matematyczny
Michał Kukuławyróżnienie

Bożena Klein
Konkurs matematyczny JANTAR
Magdalena Warnke
Jakub Wyka
V m.
I m.
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe oraz Gimnazjum
z Oddziałami Integracyjnyminr 2 im. S. Żeromskiego w Sopocie
Daria Listewnik
Beata Kaszubowska
X Wojwewódzki Konkurs Wiedzy o Francji
Łukasz Domaros
Jakub Brzeźnicki
Aleksandra Przyłucka
Dominika Sobecka
Bożena Pezała
Barbara Dowbor
wyróżnieniePałac Młodziezy w GdańskuIwona Piskorska
X Bałtycki Festiwal Nauki
Una foto - una historia
Weronika Wilczekwyróżnienie
Iwona Piskorska
Przypowieści JezusaAgata TurskaIII m.Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II w Diecezji Pelplińskiej
ks. Sławomir
Żmuda - Trzebiatowski
Wojewódzki Konkurs Literacki
"Graj, Opowiadaj i Pisz ze Story Cubes"

Agata Jezierska
Maria Drozd
Szymon Brykarczyk
I m.
II m.
III m.

Monika Kruszec - Szamocka
 KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIE
Konkurs Recytatorski
 im. Juliusza Słowackiego
Maria Drozd
Maria Giełdon
I m.
wyróznienie
IV Konkurs Literacki
im. Romana Landowskiego
Maria Giełdon
III m.
Konkursie wiedzy o chemii
oraz życiu i dokonaniach Marii Skłodowskiej - Curie
Agata Jezierska
Anna Kopczyńska
Michalina Richert
III m.
"Przyrodnicze zmagania z ortografią"
pod hasłem "Moja dziupla, nora, gniazdo - zajrzyj tu!"
Małgorzata Kamonciak
Julia Wyka
II m.
III m.
Konkurs literacko - przyrodniczy
zorganizowany przez Pracownię Edukacji Ekologicznej
pod hasłem "Z ekologią za pan brat"
Elżbieta Boćkowska
Agata Kozyro
I m.
wyróżnienie
Miejski Konkurs Języka Angielskiego
Anna Kopczyńska
Karol Koliński
I m.
wyróżnienie
XIII Miejski Konkurs Ekologiczny
Zuzanna GogulskaI m.
III Międzygimnazjalny Konkurs Poezji AnglojęzycznejZuzanna Gogulska
Michał Kukuła
Jakub Maj
II m.
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
NAZWAOSOBYOSIĄGNIĘCIA STOPIEŃ
Halowe Mistrzostwa w Łucznictwie
Jonatan JankowskiV m.
wojewódzkie
XIII Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt
Barwikowska Dominika
Duszyńska Natalia
 Fabich Magdalena
 Jeske Magdalena
 Jonaczyk Katarzyna
 Kasiarz Anna
 Kozyro Agata
 Krzeszowiec Anna
 Kusa Aleksandra
 Laskowska Anna
 Pająkowska Anna
 Rompa Martyna
II m.
rejonowe
Igrzyskach w indywidualnych biegach przełajowych
podczas XIII Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej
Natalia LubińskaIII m.
powiatowe
XIII Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnej LA w skoku w dal 
Kamil ChamskiII m.
wojewódzka
XIII Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnej LA w 110 mppł
Kamil ChamskiII m.
wojewódzka
Mistrzostwa Tczewa w koszykówce chłopców
Mikołaj Zwolicki
Dominik Kaszubowski
Robert Wojtaś
Daniel Mendak
Krystian Weisner
 Wojciech Jeschke
Mikołaj Ambroziak
Krystian Ksiąszczyk
Wojciech Zachara
Adrian Baza
Wojciech Wiórek 
Emil Radziszewski
III m.
rejonowe
2010/2011
  • Adrian Akerman laureat, Mateusz Karcz finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Michał Kukuła laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Michał Kukuła, Paweł Pająkowski finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Jakub Janicki finalista Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Agata Kozyro, Agnieszka Klamann finalistki Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Agata Kozyro I m., Dominika Sosnowska II m., Jakub Janicki III m., Agnieszka Klamann, Michał Kukuła wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Niemieckiego

  • Katarzyna Bielawska, Anna Kopczyńska, Adrianna Malecka, Kacper Rogalewski, Kinga Walter II m. w Miejskim Konkursie Multimedialnym o Tczewie

  • Anna Kopczyńska I m., Magdalena Jatkowska III m., Agata Gródź wyróżnienie w IX konkursie literacko-przyrodniczym zorganizowanym przez Pracownię

  • Edukacji Ekologicznej Urzędu Miejskiego w Tczewie pod hasłem: "Z ekologią za pan brat"

  • Zuzanna Rinc I m., Zuzanna Gogulska III m. w konkursie literackim "Opisz jak twoja babcie przygotowywała obiad niedzielny"

  • Weronika Wilczek I m. w konkursie organizowanym przez Ambasadę Królestwa Hiszpanii w Polsce na plakat na "VI przegląd teatrów hiszpańskich"

  • Krzysztof Bartoszewski I m. w Miejskim Konkursie "Przyrodnicze zmagania z ortografią"

  • Mateusz Karcz II m., Adrian Akerman III m. w konkursie Wszystko na temat Internetu

2009/2010
  • Mateusz Urban laureat Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Adrian Akerman finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Adrian Akerman I m. w Ogólnopolskim Konkursie Zabytki sakralne w Polsce na temat: „Mapa zabytków sakralnych w Polsce”. Uczeń wykonał stronę internetową - Kościół Farny Podwyższenia Krzyża św. w Tczewie i otrzymał w nagrodę – komputer laptop. Nagrodzona witryna internetowa przedstawiająca Kościół Farny pw. Podwyższenia Krzyża św. jest umieszczona na mapie polskich zabytków sakralnych na stroniewww.zabytkisakralne.pl

  • Sara Wojciechowska laureatka X Powiatowego Samorządowego Konkursu Nastolatków 8 Wspaniałych

  • Alicja Ławrynowicz, Agata Uwijała laureatki II edycji I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie DEMOKRATUS

  • Agata Posorska finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Aleksandra Zygowska finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Aleksandra Warczak finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Milena Walejko I m., Aleksandra Warczak II m., Magdalena Tocha III m. w XI Miejskim Konkursie Ekologicznym

  • Milena Walejko Im., Aleksandra Zygowska IIm. w Miejskim Konkursie Wiedzy o Tczewie

  • Agata Kozyro II m., Dominika Sosnowska III m., Karol Giełdon, Jakub Janicki, Agnieszka Klamann, Łukasz Kreft wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Niemieckiego

  • Agata Posorska I m., Julia Samulewicz II m., Jakub Ziemann III m., Magdalena Grosz, Zuzanna Rinc, Aleksandra Zwolicka wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego

  • Wojciech Sykut I m., Karol Giełdon wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Juliusza Słowackiego

  • Agata Kozyro II m. w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Wielkie Dyktando 2010"

  • Karol Giełdon II m., Wojciech Sykut wyróżnienie w Tczewskim Konkursie Recytatorskim „Mój ulubiony wiersz"

  • Wojciech Sykut III m. w Konkursie Recytatorskim „O miłości co niejedno ma imię"

  • Michał Kukuła laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur europejski"

  • Karol Giełdon wynik bardzo dobry, Angelika Możuch wynik dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur europejski"

  • Michał Kukuła laureat, Patrycja Brzezińska, Anna Kopczyńska finalistki w Konkursie Matematycznym Jantar dla uczniów klas pierwszych

  • Karol Giełdon I m. w II Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Anglojęzycznej

  • Milena Walejko, Karolina Wojciechowska publikacja artykułu "Uwagi o ortografii sklepowych ogłoszeń, metek i szyldów w Tczewie" w Polonistycznych Drobiazgach Językoznawczych II (Materiały sesji jubileuszowej Oddziału Gdańskiego Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego)

  • Patrycja Begger, Grudzińska Anna, Krzysztof Majewski laureaci XII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego pod hasłem "Obojętność wobec zła jest akceptacją zła"

  • Przemysław Burczyk, Jakub Dzięcielski, Paweł Jagielski, Wojciech Jeszke, Dominik Kaszubowski, Michał Korsak, Szymon Kukuła, Piotr Kwiatek, Kamil Nowaczyk, Andrzej Pańczyniak, Łukasz Sycz, Jakub Szlagowski I m. w Miejskiej Gimnazjadzie, I m. Powiatowej Gimnazjadzie, IV miejsce w półfinale wojewódzkim chłopców w koszykówce

  • Drużyna chłopców I m. w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

  • Drużyna chłopców II m. w XI Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

  • Drużyna chłopców I m. w XI Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w koszykówce

  • Drużyna chłopców II m. w XI Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihocu

  • Agata Uwijała Otwarte mistrzostwa Polski w karate sportowym Śrem 2009 w konkurencji kumite juniorek młodszych + 50 kg

  • Agata Uwijała III m. w kategorii Juniorki + 59 kg w IX International karate WKF Tournament Central Europe Open

  • Agata Uwijała III m. w kategorii kumite kadetek w II Otwartych Mistrzostwach Polski Karate Shotokan KSKA Kowary 2010

  • Sara Wojciechowska złoty medal w konkurencji jedynek i dwójek juniorek młodszych w regatach o „Otwarcie Sezonu"

  • Sara Wojciechowska I m. w konkurencji jedynek i dwójek podwójnych juniorek młodszych w Centralnych Kwalifikacyjnych Regatach Otwarcia Sezonu

  • Sara Wojciechowska złoty medal w konkurencji dwójek podwójnych juniorek młodszych w regatach o „Mistrzostwo Miasta Gdańska"

  • Sara Wojciechowska I m. w wyścigu 1xKJM, 2xKJM, 4xKJM w XII Kaszubskich Regatach Wioślarskich im. Bolesława Drewka

2008/2009
  • Maria Targan, Mariusz Wiese otrzymali stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach programu wspierania edukacji zdolnych dzieci i młodzieży mieszkańców województwa pomorskiego

  • Dominika Andrzejewska laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Maria Targan laureatka, Bartosz Pióro finalista Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki z Astronomią dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Maria Targan, Jakub Polakowski, Bartosz Pióro I m. w V Międzygimnazjalnym Konkursie „Polubić Nauki Ścisłe"

  • Maria Targan finalistka etapu okręgowego Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

  • Aneta Łukiewicz finalistka konkursu „Zostać grafikiem komputerowym"

  • Adrianna Malecka, Wojciech Zgliniecki finaliści w Konkursie Matematycznym Jantar dla uczniów klas pierwszych

  • Klaudiusz Czudek, Damian Mazurkiewicz finaliści w Konkursie Matematycznym Jantar dla uczniów klas drugich

  • Dagmara Okroj, Karol Giełdon, Damian Mazurkiewicz, Bartosz Pióro, Jakub Polakowski wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur europejski"

  • Maria Targan finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Mariusz Wiese finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Mariusz Wiese finalista Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Krzysztof Krzemiński I m. w III Diecezjalnym Konkursie Lektorskim

  • Karol Giełdon I m. w I Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji Anglojęzycznej

  • Bartosz Pióro II m., Dominika Andrzejewska III m., Krzysztof Krzemiński, Jakub Polakowski, Agata Posorska, Mariusz Wiese wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego

  • Krzysztof Krzemiński, Mariusz Wiese I m., Małgorzata Dziemińska, Ewelina Rojek III m. w VII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Francji

  • Łukasz Kreft II m. w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Juliusza Słowackiego

  • Weronika Makać I m. oraz nagrodę specjalną posła na Sejm RP Jana Kulasa w I Kociewskim Konkursie Literackim im. Romana Landowskiego w kategorii recytacje

  • Marta Jurczenko II m. w konkursie literackim - „Legenda o św. Marcinie"

  • Mariusz Wiese III m. w X Miejskim Konkursie Ekologicznym

  • Agata Sienkiewicz wyróżnienie w VI Powiatowym Konkursie Ortograficznym w kategorii Najpiękniejsze Wiosenne Dyktando

  • Ewelina Rojek wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym w kategorii stroik wielkanocny

  • Marta Fijas I m. w konkursie Plakat na Frankofonię zorganizowanym przez Towarzystwo Przyjaźni polsko-francuskiej

  • Dominika Andrzejewska wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie „Na św. Walentego... - różne oblicza miłości" w kategorii literackiej

  • Dominika Andrzejewska, Agnieszka Klamann, Maria Targan wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Niemieckiego

  • Anna Styczyńska IV m. w I Wojewódzkim Przeglądzie Form Taneczno - Rytmicznych w kategorii solo

  • Zespół Taneczny II m. w I Wojewódzkim Przeglądzie Form Taneczno - Rytmicznych w kategorii mini - formacje

  • Mateusz Deptulski III m. w Mistrzostwach Polski Juniorów w radioorientacji

  • Mateusz Deptulski XIII m. w Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych w radioorientacji

  • Drużyna chłopców III m. w X Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

  • Sara Wojciechowska III m. w Centralnych Regatach Otwarcia Sezonu w konkurencji jedynek juniorek młodszych

  • Sara Wojciechowska złoty medal w konkurencji dwójek podwójnych juniorek młodszych w regatach o „Błękitną Wstęgę Wisły"

  • Sara Wojciechowska brązowe medale w konkurencji jedynek i dwójek juniorek młodszych w regatach o „Puchar Bałtyku"

  • Sara Wojciechowska złoty medal w konkurencji jedynek i dwójek juniorek młodszych w regatach o „Otwarcie Sezonu"

2007/2008
  • Anna Bonczkowska finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego „Red, White & Blue" dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Martyna Kardasz II m., Anna Bonczkowska III m. w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego

  • Anna Bonczkowska finalistka VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjum

  • Anna Bonczkowska III m., Martyna Kardasz wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Niemieckiego

  • Martyna Kardasz, Justyna Szcześniak finalistki Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Anna Bonczkowska finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Anna Bonczkowska I m. w konkursie na esej „Jestem dumny z mojej małej ojczyzny"

  • Anna Bonczkowska I m. w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG"

  • Anna Wirkus finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Damian Czachorowski, Jan Czapiewski, Bartosz Krakowski III m. drużynowo w Międzygimnazjalnym Konkursie „Polubić Nauki Ścisłe"

  • Mateusz Urban finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Maria Targan finalistka w Konkursie Matematycznym Jantar dla uczniów klas drugich

  • Klaudiusz Czudek finalista w Konkursie Matematycznym Jantar dla uczniów klas pierwszych

  • Damian Czachorowski, Jan Czapiewski finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki z Astronomią dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Jan Czapiewski, Karol Giełdon, Damian Mazurkiewicz, Angelika Możuch, Anna Wirkus, wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur europejski"

  • Maria Targan I m. w Tczewskim Konkursie Recytatorskim „Mój ulubiony wiersz"

  • Justyna Szcześniak I m. i pióro Prezydenta Miasta Tczewa w Miejskim Konkursie Ortograficznym Wielkie Dyktando 2008

  • Sara Wojciechowska IV m. w konkurencji czwórek podwójnych ze sternikiem w Mistrzostwach Polski Młodzików

  • Sara Wojciechowska brązowy medal w konkurencji czwórek podwójnych dziewcząt w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

  • Sara Wojciechowska srebrny medal w konkurencji jedynek dziewcząt w Mistrzostwach Polski Młodzików

  • Sara Wojciechowska srebrny medal w konkurencji jedynek dziewcząt w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

  • Sara Wojciechowska złoty medal w konkurencji dwójek dziewcząt w regatach o „Puchar Bałtyku"

  • Sara Wojciechowska złoty medal w konkurencji jedynek dziewcząt w regatach „Zakończenia sezonu"

  • Sara Wojciechowska Mistrzostwo Województwa Pomorskiego na ergometrze wioślarskim

2006/2007
  • Mariusz Kulewicz nagroda Prezydenta Miasta Tczewa w ramach Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży

  • Mateusz Kulewicz laureat Konkursu Wiedzy o Parlamencie RP oraz Ludziach Tworzących Jego Dzieje

  • Justyna Szcześniak finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Sylwia Ciesielska finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Mateusz Kulewicz finalista Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki z Astronomią dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Mateusz Kulewicz, Paulina Watza, Zofia Wojtysiak II m. w IV Międzygimnazjalnym Konkursie „Polubić Nauki Ścisłe"

  • Maria Targan laureatka Konkursu Matematycznym Jantar dla uczniów klas pierwszych

  • Jan Czapiewski finalista Konkursu Matematycznego Jantar dla klas drugich

  • Zofia Wojtysiak, Paulina Watza, Mateusz Kulewicz II m. drużynowo w Międzygimnazjalnym Konkursie „Polubić Nauki Ścisłe"

  • Maria Targan, Jakub Polakowski, Justyna Szcześniak, Mateusz Kulewicz wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur europejski"

  • Zofia Wojtysiak I m., Sylwia Ciesielska II m., Martyna Kardasz, Mateusz Kulewicz III m., Bartosz Pióro wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego

  • Paulina Watza II m., Anna Bonczkowska III m., Anna Kuchta, Bogumiła Śliwa wyróżnienie w Miejskim Konkursie Języka Niemieckiego

  • Katarzyna Poleszak I m., Krzysztof Krzemiński, Agata Sienkiewicz wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza"

  • Publiczne Gimnazjum Katolickie I m. w Turnieju Wiedzy Motoryzacyjnej

  • Krzysztof Uwijała I m. w skoku w dal w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w lekkiej atletyce

2005/2006
  • Michał Landowski laureat Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Maciej Wojcieszak laureat XII Międzyszkolnego Konkursu Historycznego na opracowanie dokumentacji zabytku z Pomorza

  • Sylwia Ciesielska finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Zofia Wojtysiak II m. w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego

  • Rafael Brzozowski finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Anna Bonczkowska, Rafael Brzozowski, Anna Kuchta, Maciej Łukaszewski, Paweł Witkowski finaliści IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

  • Paweł Witkowski finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Mateusz Kulewicz finalista Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Anna Tomczak finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Piotr Kownacki, Paweł Witkowski, Michał Ziemann I m. drużynowo w Międzygimnazjalnym Konkursie „Polubić Nauki Ścisłe"

  • Joanna Szcześniak finalistka Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Rafael Brzozowski wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym „Mój świat w fotografii czarno - białej"

  • Publiczne Gimnazjum Katolickie III m. w międzyszkolnych eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  • Chór szkolny wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie Polskiej Poezji i Pieśni Patriotycznej

  • Łukasz Olechnowicz I m. w biegu przez płotki w Mistrzostwach Województwa

  • Krzysztof Uwijała I m. w skoku w dal w Mistrzostwach Województwa

  • Krzysztof Uwijała Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego młodzików w skoku w dal

  • Łukasz Olechnowicz I m. w biegu przez płotki w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

  • Krzysztof Uwijała I m. w skoku w dal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

  • Drużyna chłopców III m. w zawodach powiatowych w piłce nożnej

  • Drużyna chłopców II m. w VII Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

2004/2005
  • Bogusława Wiese otrzymała stypendium naukowe Urzędu Gminy i Miasta Pelplin

  • Łukasz Kopeć laureat Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Bartosz Ostrowski laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego „Red, White & Blue" dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Marta Szada laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Joanna Chybzińska laureatka VI Powiatowego Samorządowego Konkursu Nastolatków 8 Wspaniałych

  • Zofia Wojtysiak laureatka konkursu plastycznego „Sport alternatywą dla ..." zorganizowanego w ramach I Międzynarodowej Konferencji Przeciwdziałanie Narkomanii w Środowiskach Lokalnych „Nasza Alternatywa - Europa 2004"

  • Rafael Brzozowski, Maciej Łukaszewski finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Paweł Kołodziejczyk, Łukasz Kopeć finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Łukasz Kopeć zdobył maksymalną ilość punktów w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym zorganizowanym przez Oxford Educational International - London „Matematyka plus"

  • Aleksandra Migowska, Małgorzata Targan, Anna Tomczak finalistki Konkursu Matematycznego Jantar dla uczniów klas pierwszych

  • Agnieszka Słyszewska, Aleksandra Wołoszyk finalistki Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Łukasz Kopeć, Marta Szada finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Aleksander Chrzan, Paweł Kołodziejczyk, Łukasz Kopeć finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki z Astronomią dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Rafael Brzozowski III m. w VI Miejskiej Gimnazjadzie w biegu na 300 m.

2003/2004
  • Paweł Kołodziejczyk, Jacek Komorowski, Łukasz Kopeć, Natalia Kreja otrzymali stypendium Prezydenta Miasta dla uczniów zdolnych ze szkół gimnazjalnych miasta Tczewa

  • Łukasz Kopeć laureat Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Jacek Komorowski laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Krzysztof Pobłocki, Marta Szada finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Paweł Kołodziejczyk finalista Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Maciej Kaszubowski, Paweł Kołodziejczyk, Łukasz Kopeć, Aleksandra Myszko otrzymali wynik bardzo dobry, Agnieszka Słyszewska otrzymała wynik dobry, Aleksandra Turska wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur europejski"

  • Magdalena Bliźniuk, Paulina Breska, Karolina Detlaf, Magdalena Eliasz, Magdalena Jakubek, Zofia Kłos, Agnieszka Murach, Martyna Tomasik, Alicja Witkowska, Barbara Żbik, II m. w V Miejskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w pływaniu

  • Aleksander Chrzan, Paweł Dubiela, Damian Dziak, Michał Jakubowski, Paweł Kołodziejczyk, Michał Krogulec, Mateusz Jamrowski, Łukasz Olechnowicz, Mateusz Orłowski, Dawid Taruć, Michał Wasilewski, Paweł Witkowski II m. w V Miejskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w pływaniu

  • Mikołaj Brange, Paweł Dubiela, Michał Jakubowski, Tomasz Kolos, Rafał Męczykowski, Łukasz Olechnowicz, Arnold Pustkowski, Karol Wojtaś II w V Miejskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w koszykówce

2001/2002
  • Paweł Bonczkowski, Aleksandra Kołodziejczyk, Aleksandra Myszko otrzymali bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Europejski"

  • Magdalena Śniegocka II m., Magdalena Paczkowska IV m. w Ogólnomiejskim Konkursie z Języka Niemieckiego

  • Małgorzata Furmanik III m. Paweł Bonczkowski IV m. w Ogólnomiejskim Konkursie z Języka Angielskiego

2002/2003
  • Paweł Bonczkowski, Małgorzata Furmanik, Aleksandra Kołodziejczyk, Łukasz Kopeć, Aleksandra Myszko otrzymali stypendium Prezydenta Miasta dla uczniów zdolnych ze szkół gimnazjalnych miasta Tczewa

  • Łukasz Kopeć laureat Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Paweł Dubiela laureat konkursu literackiego „Jest taka książka"

  • Aleksandra Kołodziejczyk, Aleksandra Myszko finalistki Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Paweł Bonczkowski, Łukasz Kopeć, Maciej Trochowski II m. drużynowo w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym organizowanym przez gimnazjum w Dąbrówce

  • Aleksander Chrzan, Paweł Kołodziejczyk, Łukasz Kopeć, Aleksandra Myszko otrzymali wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur europejski"

  • Małgorzata Trzcińska I m. i pióro Prezydenta Miasta Tczewa w Miejskim Konkursie Ortograficznym Wielkie Dyktando 2003

  • Małgorzata Furmanik II m., Paweł Bonczkowski III m., Justyna Woś VI m. w Ogólnomiejskim Konkursie z Języka Angielskiego

  • Paweł Bonczkowski, Małgorzata Furmanik finaliści konkursu „Improve Your English XI"

  • Małgorzata Furmanik finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Krzysztof Pobłocki, Anna Piechowska finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Paweł Dubiela, Łukasz Kopeć, Agnieszka Słyszewska II m. w Miejskim Konkursie o Unii Europejskiej

  • Małgorzata Furmanik III m. w IV Miejskim Konkursie Ekologicznym

2000/2001
  • Aleksandra Myszko finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego

  • Magdalena Śniegocka I m., Magdalena Paczkowska IV m., w Ogólnomiejskim Konkursie z Języka Niemieckiego

  • Anna Piechowska II m. w I Konkursie Literackim „Na najpiękniejszą baśń lub bajkę dla młodszego rodzeństwa"

Pozostańmy w kontakcie!

Zespół Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej w Tczewie

ul. Wodna 6, 83-110 Tczew

sekretariat@katolik-tcz.pl

telefon: 58 - 530 10 61
fax: 58 - 531 36 09, 58 - 728 50 42

Projekt i wykonanie strony: Adrian Akerman