DYREKCJA
IMIĘ NAZWISKOSTANOWISKO
ks. Krzysztof Niemczykdyrektor szkoły
Małgorzata Grzesikzastępca dyrektora od spraw wychowawczych
Karolina Kornaszastępca dyrektora od spraw szkoły podstawowej
Krzysztof Zielińskizastępca dyrektora od spraw dydaktycznych
NAUCZYCIELE
IMIĘ NAZWISKOPRZEDMIOT
Monika Balcerzak
matematyka, informatyka
Dawid Bąkinformatyk
Weronika Burczyk
świetlica
Estera Ciesielskachemia
Mirosława Cieślikedukacja wczesnoszkolna, religia
Krzysztof Czarneckiwychowanie fizyczne
Marek Czarneckiwychowanie fizyczne
Joanna Czirsonjęzyk polski
Joanna Drozdjęzyk polski
Barbara Drząszczjęzyk polski, świetlica
Magdalena Farenkemper - Cybulskabibliotekarka, historia
Natalia Fedenkojęzyk angielski, język rosyjski
Jolanta Franciszkowskanauczyciel wspomagający
Beata Gajdawychowanie fizyczne
Daria Gromowskajęzyk hiszpański
Małgorzata Grzesikjęzyk niemiecki
Marta Hońcapsycholog
Sylwia Jagielskaedukacja wczesnoszkolna
Joanna Kajtekedukacja wczesnoszkolna
Beata Kaszubowskamatematyka
Danuta Kitkowskajęzyk polski
Karolina Kornas
edukacja wczesnoszkolna, język angielski, muzyka
Radosław Kornasgeografia, wiedza o społeczeństwie
Kinga Kowalpedagog
Monika Kowalina - Lubowieckajęzyk niemiecki
Żaklina Kowalkowska
język polski
Monika Kruszec - Szamockajęzyk polski
Małgorzata Krzemińskareligia, pedagog
Magdalena Kubicka - Netkaekonomia w praktyce, muzyka, podstawy przedsiębiorczości
Kamila Kubistapsycholog
Joanna Kukułaświetlica
Kamila Kurczyńskawychowanie fizyczne
Lucyna Kwitnewskanauczyciel wspomagający
Emilia Lisświetlica
Natalia Lisewskanauczyciel wspomagający
Daria Listewnikmatematyka
Patrycja Łyszkowskajęzyk angielski, język niemiecki
Józef Madejafizyka
Henryk Maliszewskitechnika
Sebastian Marciniakhistoria, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
Joanna Mrozekjęzyk hiszpański
Alicja Nelkechemia
Martyna Orłowskapedagog do klas 1 - 6 SP
Aneta Pestka - Dymowskafilozofia, szkolny ośrodek kariery, koordynator projektów unijnych
Agnieszka Pielecka
świetlica
Jarosław Pióroprzyroda
Iwona Piskorskajęzyk francuski, język hiszpański
ks. Mateusz Pryczkowskireligia
ks. Robert Ratkowskireligia
Weronika Richterświetlica
Agnieszka Saidowskaedukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
Anna Samulewiczbiologia
Aleksandra Sawickajęzyk angielski
Anna Siudem - Kopkaplastyka
Tomasz Sosnowskiwychowanie fizyczne
Monika Stefańskajęzyk angielski, język polski
Nkatha Ann Stellajęzyk angielski
ks. Piotr Stoltmannchemia, fizyka
Agnieszka Stopkajęzyk polski, logopeda
Katarzyna Struckgeografia
Paweł Szczeblewskichemia
Agnieszka Sznigir - Dorawalogopeda
Justyna Śliwaedukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Świątkowskabiologia, przyroda
Natalia Tandecka - Pisz
język angielski
Celina Tuszyńska - Skubiszewska
matematyka
Olha Voznyakjęzyk angielski
Waldemar Wasielewskiwychowanie fizyczne
Magdalena Wilczewskaedukacja wczesnoszkolna
Natalia Wiśniewskamatematyka
Kamila Wojciechowskahistoria
Maciej Wojcieszakhistoria, historia i społeczeństwo, historia sztuki, język łaciński
Agnieszka Wysockamatematyka
Krzysztof Zielińskihistoria, historia i społeczeństwo
Barbara Ziemannreligia
Danuta Ziemannbibliotekarka, koordynator projektów unijnych
Aleksandra Zwolickajęzyj angielski
ADMINISTRACJA
IMIĘ NAZWISKOFUNKCJA
Lucyna Czechanowskareferent ds. administracyjnych
Kornelia Kaiser - Machlikowska

administrator do spraw technicznych

Monika Kowalkowskakierownik administracyjny
Sylwia Wysocka
referent ds. administracyjnych
OBSŁUGA
Katarzyna Gajakpersonel sprzątający
Żaneta Grędzińskapersonel sprzątający
Zbigniew Łopatawoźny i konserwator, obsługa techniczna, kierowca
Anna Pasterskapersonel sprzątający
Piotr Pieczewskiwoźny i konserwator, szatnia
Łukasz Stencelpersonel sprzątający
Marzena Stencelpersonel sprzątający
Marcin Szubowskiwoźny i konserwator
Alicja Topolskapersonel sprzątający
Stefan Tomczyk
woźny i konserwator
Wioletta Zielińskapersonel sprzątający