2003 - 2004

Katolickie Gimnazjum reprezentowali:

  • Weronika Schneider

Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowali:

  • Michał Bączkowski

  • Arnold Pustkowski

2004 - 2005

Katolickie Gimnazjum reprezentowali:

  • Martyna Tomasik

  • Weronika Schneider 

Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowali:

  • Natalia Janas

  • Arnold Pustkowski

2005 - 2006

Katolickie Gimnazjum reprezentowali:

  • Joanna Chybzińska

  • Łukasz Kopeć

Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowali:

  • Natalia Janas

  • Arnold Pustkowski

2006 - 2007

Katolickie Gimnazjum reprezentowali:

  • Anna Bonczkowska

  • Maciej Janas

III Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowali:

  • Aleksandra Turska - przewodnicząca

  • Magdalena Bliźniuk

2007 - 2008

Katolickie Gimnazjum reprezentowali:

  • Natalia Kinkel

  • Maciej Janas

III Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowali:

  • Aleksandra Turska - przewodnicząca

  • Magdalena Bliźniuk

2008 - 2010

Katolickie Gimnazjum reprezentowali:

  • Paulina Turska

  • Paweł Paluszkiewicz

III Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowali:

  • Mateusz Dziudziel - przewodniczący

  • Damian Nowaczyk - zastępca przewodniczącego 

2010 - 2011

Katolickie Gimnazjum reprezentowali:

  • Dominika Jakubowska - kl. III A

  • Kinga Walter - kl. III A

Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowali:

  • Dominika Bliźniuk - kl. III B

  • Mariusz Wiese - kl. II B

2011 - 2012 Katolickie Gimnazjum reprezentowali:

  • Karol Potocki - kl. III B

  • Kacper Rogalewski - kl. III A

Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowali:

  • Leszek Bagnucki – kl. II A

  • Mariusz Wiese – kl. IIIB/ Paweł Waruszewski - kl. II A

2012 - 2013
Katolickie Gimnazjum reprezentowali:

* Jakub Jóźwiak - kl. II B

Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentowała:

* Agnieszka Domalewska - kl. III C

2013 - 2015
Katolickie Gimnazjum reprezentuje:

  • Paweł Borkowski - kl. III B

Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentuje:

  • Karol Potocki/Aleksandra Kusa
    2016 - 2018
    Katolickie Gimnazjum reprezentuje:

    • Konrad Duszyński - kl. II D

    Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące reprezentuje:
    • Bartosz Sieńkowski

    • Nikodem Bogdański z ramienia organizacji pozarządowej - harcerstwo