DYREKCJA
IMIĘ NAZWISKOSTANOWISKO
ks. Krzysztof Niemczykdyrektor szkoły
Małgorzata Grzesikzastępca dyrektora od spraw wychowawczych
Krzysztof Zielińskizastępca dyrektora od spraw dydaktycznych
NAUCZYCIELE
IMIĘ NAZWISKOPRZEDMIOT
Katarzyna Arciszewskageografia
Monika Balcerzak
matematyka
Magdalena Boczkaj
jązyk angielski, język rosyjski
Weronika Burczyk
świetlica
Anna Chyłainformatyka
Hanna Ciesielska - Golicka
matematyka
Estera Ciesielskachemia
Michał Ciesielskireligia
Marek Czarneckiwychowanie fizyczne
Joanna Czirsonjęzyk polski
Joanna Drozdjęzyk polski
Małgorzata Grzesikjęzyk niemiecki
Marta Hońcapsycholog
Kazimierz Ickiewicz
edukacja dla bezpieczeństwa
Maria Jakubowska
język niemiecki
Piotr Jellonekjęzyk francuski
Beata Kaszubowskamatematyka
Katarzyna Kaźmierska
wychowanie fizyczne
Danuta Kitkowskajęzyk polski, bibliotekarka
Bożena Kleinmatematyka
Karolina Kornas
edukacja wczesnoszkolna
Kinga Kowalpedagog
Monika Kowalina - Lubowieckajęzyk niemiecki
Żaklina Kowalkowska
język polski
Kazimierz Krakowiakchemia
Monika Kruszec - Szamockajęzyk polski
Małgorzata Krzemińskareligia, pedagog
Magdalena Kubicka - Netkamuzyka
Agnieszka Kulpainformatyka
Daria Listewnikmatematyka
Józef Madejafizyka
Sebastian Marciniakwiedza o społeczeństwie, historia
Katarzyna Mielczarek
logopeda
Jolanta Modrzewskafizyka
Kamila Muszyńska
wychowanie fizyczne
Agnieszka Pielecka
świetlica
ks. Krzysztof Niemczykreligia
Aneta Pestka - Dymowskafilozofia, fizyka, szkolny ośrodek kariery, koordynator projektów unijnych
Jarosław Pióroprzyroda
Iwona Piskorskajęzyk francuski, język hiszpański
ks. Piotr Pruskireligia
ks. Artur Pukownikjęzyk łaciński
Anna Samulewiczbiologia
Aleksandra Sawickajęzyk angielski
Anna Siudem - Kopkaplastyka
Aleksandra Słyszewskajęzyk angielski
Tomasz Sosnowskiwychowanie fizyczne
Monika Stefańskajęzyk angielski, język polski
Karolina Sturgulewska
technika
Paweł Szczeblewskichemia
Katarzyna Świątkowskabiologia
Iwona Świgońska geografia, informatyka
Natalia Tandecka - Pisz
język angielski
Celina Tuszyńska - Skubiszewska
matematyka
Olha Voznyakjęzyk angielski
Anna Walerowiczfizyka
Waldemar Wasielewskiwychowanie fizyczne
Kamila Wojciechowskahistoria, historia i społeczeństwo, informatyka
Maciej Wojcieszakhistoria, historia i społeczeństwo, historia sztuki
Krzysztof Zielińskihistoria, historia i społeczeństwo
Danuta Ziemannjęzyk polski, bibliotekarka, koordynator projektów unijnych
ADMINISTRACJA
IMIĘ NAZWISKOFUNKCJA
Kornelia Kaiser - Machlikowska

administrator do spraw technicznych

Monika Kowalkowskakierownik administracyjny
Anna Trzcińskasekretarz szkoły
OBSŁUGA
Zbigniew Łopatawoźny i konserwator, obsługa techniczna, kierowca
Anna Pasterskapersonel sprzątający
Piotr Pieczewskiwoźny i konserwator
Renata Senwickaszatniarka
Stefan Tomczyk
woźny i konserwator