DYREKCJA
IMIĘ NAZWISKOSTANOWISKO
ks. Krzysztof Niemczykdyrektor szkoły
Małgorzata Grzesikzastępca dyrektora od spraw wychowawczych
Karolina Kornaszastępca dyrektora od spraw szkoły podstawowej
Krzysztof Zielińskizastępca dyrektora od spraw dydaktycznych
NAUCZYCIELE
IMIĘ NAZWISKOPRZEDMIOT
Adrianna Abramowiczmatematyka, informatyka
Katarzyna Arciszewskageografia
Monika Balcerzak
matematyka, informatyka
Iwona Błaszkowskawychowanie fizyczne
Weronika Burczyk
świetlica
Hanna Ciesielska - Golicka
matematyka
Estera Ciesielskachemia, fizyka
Michał Ciesielskireligia
Mirosława Cieślikedukacja wczesnoszkolna, religia
Marek Czarneckiwychowanie fizyczne
Krzysztof Czarneckiwychowanie fizyczne
Joanna Czirsonjęzyk polski
Joanna Drozdjęzyk polski
Magdalena Farenkemper - Cybulskabibliotekarka
Małgorzata Grzesikjęzyk niemiecki
Marta Hońcapsycholog
Kazimierz Ickiewicz
edukacja dla bezpieczeństwa
Piotr Jellonekjęzyk francuski
Beata Kaszubowskamatematyka
Danuta Kitkowskajęzyk polski
Bożena Kleinmatematyka
Karolina Kornas
edukacja wczesnoszkolna
Radosław Kornasgeografia, wiedza o społeczeństwie
Kinga Kowalpedagog
Ewa Kozakiewicz - Okrójjęzyk angielski
Monika Kowalina - Lubowieckajęzyk niemiecki
Żaklina Kowalkowska
język polski
Monika Kruszec - Szamockajęzyk polski
Małgorzata Krzemińskareligia, pedagog
Magdalena Kubicka - Netkaekonomia w praktyce, muzyka, podstawy przedsiębiorczości
Agnieszka Kulpainformatyka
Lucyna Kwitnewskanauczyciel wspomagający
Daria Listewnikmatematyka
Józef Madejafizyka
Henryk Maliszewskitechnika
Sebastian Marciniakhistoria, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
Jolanta Modrzewskafizyka
Joanna Mrozekjęzyk hiszpański
Katarzyna Mrozekjęzyk angielski
Kamila Muszyńska
wychowanie fizyczne
Alicja Nelkechemia
Sylwia Nowakedukacja wczesnoszkolna
Martyna Orłowskapedagog do klas 1 - 6 SP
Aneta Pestka - Dymowskafilozofia, szkolny ośrodek kariery, koordynator projektów unijnych
Agnieszka Pielecka
świetlica
Jarosław Pióroprzyroda
Iwona Piskorskajęzyk francuski, język hiszpański
ks. Piotr Pruskireligia
ks. Artur Pukownikjęzyk łaciński
Weronika Richertwietlica
Magdalena Rzemieniewskajęzyk angielski, język niemiecki
Wojciech Rychłowskijęzyk rosyjski, wiedza o kulturze
Anna Samulewiczbiologia
Aleksandra Sawickajęzyk angielski
Anna Siudem - Kopkaplastyka, zajęcia artystyczne
Tomasz Sosnowskiwychowanie fizyczne
Mateusz Srokawychowanie fizyczne
Monika Stefańskajęzyk angielski, język polski
Agnieszka Stopkajęzyk polski, logopeda
Paweł Szczeblewskichemia
Katarzyna Świątkowskabiologia, przyroda
Natalia Tandecka - Pisz
język angielski
Celina Tuszyńska - Skubiszewska
matematyka
Olha Voznyakjęzyk angielski
Anna Walerowiczfizyka
Waldemar Wasielewskiwychowanie fizyczne
Kamila Wojciechowskahistoria, informatyka
Maciej Wojcieszakhistoria, historia i społeczeństwo, historia sztuki
Agnieszka Wysockamatematyka
Krzysztof Zielińskihistoria, historia i społeczeństwo
Danuta Ziemannjęzyk polski, bibliotekarka, koordynator projektów unijnych
ADMINISTRACJA
IMIĘ NAZWISKOFUNKCJA
Lucyna Czechanowskareferent ds. administracyjnych
Kornelia Kaiser - Machlikowska

administrator do spraw technicznych

Monika Kowalkowskakierownik administracyjny
Sylwia Wysocka
referent ds. administracyjnych
OBSŁUGA
Żaneta Grędzińskapersonel sprzątający
Zbigniew Łopatawoźny i konserwator, obsługa techniczna, kierowca
Anna Pasterskapersonel sprzątający
Piotr Pieczewskiwoźny i konserwator, szatnia
Marcin Szubowskiwoźny i konserwator
Stefan Tomczyk
woźny i konserwator